banner526

banner513

Giresunspor 10 futbolcu istiyor!

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'da, kulüp asbaşkanı Ercan Pamuk, bu sezon 10 futbolcu transfer etmek istediklerini söyledi.Pamuk, teknik direktörlük konusunda görüştükleri isimler olduğunu, bu konuyu çözdükten sonra futbolcu transferine hız verecekler

Spor 20.06.2015, 14:50
Giresunspor 10 futbolcu istiyor!

PTT 1. Lig ekiplerinden Giresunspor'da, kulüp asbaşkanı Ercan Pamuk, bu sezon 10 futbolcu transfer etmek istediklerini söyledi.

Pamuk, teknik direktörlük konusunda görüştükleri isimler olduğunu, bu konuyu çözdükten sonra futbolcu transferine hız vereceklerini belirtti.

Görüştükleri isimleri 22 Haziran Pazartesi gerçekleştirecekleri toplantıda yönetim kuruluna sunacaklarını dile getiren Pamuk, "Teknik direktörü belirledikten sonra da transfer konusuna hız vereceğiz. Şu anda iç transfer görüşmeleri devam ediyor, dış transferde de takip ettiğimiz isimler var" dedi.

Pamuk, yeni gelecek teknik direktörün isteği doğrultusunda futbolcu transfer edeceklerini kaydederek, "Bu sezon yaklaşık 10 futbolcu transfer etmek istiyoruz. Takımımıza yararlı olan futbolcuları transfer edeceğiz. Kulübümüzün maddi durumunu da göz önüne alarak bu transferleri gerçekleştireceğiz" ifadesini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@