Giray Bulak'ı Çok Aradık

Vestel Manisaspor antrenörü Orhan Çıkrıkçı, 2-1 öne geçmelerine rağmen Denizlispor'un iyi mücadele ederek kazandığını, kendilerinin ise cezası nedeniyle tribünden maçı izlemek zorunda kalan teknik direktör Giray Bulak'ı çok aradığını vurguladı.Cezaların b

Spor 27.08.2007, 10:26
Giray Bulak'ı Çok Aradık

Vestel Manisaspor antrenörü Orhan Çıkrıkçı, 2-1 öne geçmelerine rağmen Denizlispor'un iyi mücadele ederek kazandığını, kendilerinin ise cezası nedeniyle tribünden maçı izlemek zorunda kalan teknik direktör Giray Bulak'ı çok aradığını vurguladı.

Cezaların biraz daha medeni şekilde verilmesini istediklerini dile getiren Çıkrıkçı, ''Yani bir takıma ceza veriyorsunuz, bir şehre ceza veriyorsunuz. Bence Bu cezalar hakkında biraz daha konuşup, yorum yapmak lazım'' dedi.

Vestel Manisasporlu futbolculardan Güven Varol, ilk yarıda Denizlispor'a göre daha iyi futbol sergilediklerini, ancak galibiyeti koruyamadıklarını belirtti.

Ufuk Ceyhan da Denizli'ye galibiyet için geldiklerini, zaman zaman kendilerinin, zaman zaman Denizlispor'un pozisyonlar bulduğunu, kazanabilecekleri maçı basit hatalardan dolayı kaybettiklerini bildirdi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@