7m


7m

hyundai

Giray Bulak Konya yolunda

Giray Bulak üzerinde yoğunlaşan Yeşil-beyazlıların Kulüp Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, tecrübeli çalıştırıcı ile büyük oranda anlaşıldığını doğruladı. Başkan Kuntoğlu, "Giray Bulak ile görüşmelerimiz sürüyor. Antalyaspor maçından önce bir görüşme yaptık ve

Spor 22.09.2008, 17:08
Giray Bulak Konya yolunda
Giray Bulak üzerinde yoğunlaşan Yeşil-beyazlıların Kulüp Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, tecrübeli çalıştırıcı ile büyük oranda anlaşıldığını doğruladı.

Başkan Kuntoğlu, "Giray Bulak ile görüşmelerimiz sürüyor. Antalyaspor maçından önce bir görüşme yaptık ve rakamda küçük bir anlaşmazlık yaşanması üzerine Antalyaspor karşılaşmasından sonra yeniden görüşme kararı aldık. Giray Bulak ile büyük oranda anlaştık ve bu transfer için son noktaya geldik. Giray hoca da Konya'ya gelmek için hazır. Bir aksilik çıkmazsa, Giray Bulak, çok yakında resmi sözleşmeyi imzalayacak" dedi.

Teknik direktör Giray Bulak da Konyaspor'un teklifine sıcak baktığını belirterek, şunları söyledi:

"Daha önce bir görüşmemiz oldu. Ama tekrar görüşeceğiz. Sanıyorum bu kez kesin olarak anlaşıp resmi sözleşmemizi de imzalarız. Konyaspor gerçekten iyi bir takım. Konyaspor'a gelmeyi kim istemez? Eminim ki bir çok hoca Konyaspor'da görev yapmak ister" dedi. Giray Bulak'ın 1-2 gün içerisinde Konya'ya gelmesi bekleniyor.

Yorumlar (1)
nuri cebiroglu 14 yıl önce
geçen yıl manısadayken bıze kupada 3 attı sonra ıstıfa ettı.bızım maçlarda hoca kesılır sonra ıstıfa eder.hiç bır takımda bır sezonu tamamlayamaz.yınede bır trabzonlu olarak bızım maçlar harıç başarılar dılerım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@