"Giray Bulak ile anlaştık"

Trabzonlu teknik direktör Giray Bulak Bursaspor yolunda

Spor 19.04.2021, 18:51
"Giray Bulak ile anlaştık"

Bursaspor'da başkan adayı olan Ekrem Pamuk, Trabzonlu teknik direktör Giray Bulak ile sportif direktör olması konusunda anlaşmaya vardıklarını seçilmeleri halinde Bulak'ın göreve başlayacağını açıkladı.

Pamuk yaptığı açıklamada "Sportif direktör olarak bir süredir çalışmalar yapıyorum. Bu isim Giray Bulak Hocamız. Biz kendisi ile prensipte anlaştık. Spor camiasını yakından tanıyan ve güvendiğimiz bir isim. Bursaspor konumunu çok tartıştık. Neler yapabileceğimizi konuştuk. Giray Hocam da bizi kırmadı. Bursaspor'da çalışmaktan onur ve gurur duyacağını söyledi. Mustafa Er'le de devam etmek istiyoruz. Giray Hocamız ve Mustafa Hocamız birlikte de çalışmış. Bir problem olacağını düşünmüyorum. Giray Hocamız da göreve geldiğin de 3-4 futbolcu ile anlaşacağımızı umuyorum.” dedi.

63 yaşındaki Giray Bulak son olarak 2019'da Karagümrük'ü çalıştırmıştı. Bulak Trabzonspor'da da teknik direktörlük başta olmak üzere bir çok farklı görevde çalışmıştı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
adnan 5 ay önce
bulak hoca iy hocadir hayirli olsun
mustafa 5 ay önce
Birilerinin yaması olmuş giray bulak çıksın spor tarihinde 1 tane ama 1 tane başarısını göstersin trabzonlu olupta bunun gibi boş bir teknik direktör görmedim bursaspor bunu sakın kulübe yaklaştırmayın kardeşim.
Ergin genç 5 ay önce
Biz kendi değerlerimizi bilmiyoruz Trabzon un yetiştirdiği en temiz hocalardan biri, iyi bir dost arkadaş bilgili , tekniği yüksek .
Daha ne olsun gem karizmatik vizyonu geniş ben iki defa karşılaştım 10 numara bir adam
Remzi 5 ay önce
Geçmiş olsun şimdiden..
Kemerkaya 5 ay önce
Adam gibi adam . Hocam yolun açık olsun umarım her şey gönlünce olur
OFLU TÜRK 5 ay önce
SPORTİF DİREKTÖRLÜK ÜLKEMİZDE OLMUYOR İKİLİK ÇIKIYOR HOCA YAPIN GİRAY BULAK I DAHA İYİ
61ahmet61 5 ay önce
Bursasporu kesin küme düşürür.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@