Giray Bulak: Çıkışımız sürecek

Pazar günü deplasmanda Denizlispor ile karşılaşacak yeşil-beyazlılar, Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'ndeki sabah kahvaltısından sonra otobüsle Denizli'ye hareket etti. Denizli'ye 3 puan hedefiyle gittiklerini belirten Konyaspor Teknik Direktörü Giray Bulak

Spor 13.02.2009, 13:23
Giray Bulak: Çıkışımız sürecek

Pazar günü deplasmanda Denizlispor ile karşılaşacak yeşil-beyazlılar, Tatlıcak Tevfik Lav Tesisleri'ndeki sabah kahvaltısından sonra otobüsle Denizli'ye hareket etti.

Denizli'ye 3 puan hedefiyle gittiklerini belirten Konyaspor Teknik Direktörü Giray Bulak, deplasmandan iyi bir sonuçla döneceklerine inandıklarını, son haftalarda yakaladıkları çıkışı Denizli'de de sürdürmek istediklerini söyledi.

Bulak, Denizlispor'a karşı alınacak galibiyetin 6 puan değerinde olacağını belirterek, ''Takıma yeni katılan oyuncuların da desteği ile daha iyi oynuyoruz. Denizlispor kendi sahasında iyi oynayan bir takım, ancak biz de özellikle son 2 haftada oynadığımız futbolla kendimizi ispat ettik'' dedi.

İkinci yarıda üst sıralara tırmanmak için bir istikrar yakalamak istediklerini ifade eden Bulak, bunun için de Denizlispor maçından 3 puanla ayrılmalarının şart olduğunu kaydetti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@