7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

G.Antep cephesinden açıklama

Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl, Konyaspor karşısında hiç beklenmedik bir mağlubiyet aldıklarını ancak bu hafta oynayacakları Trabzonspor maçından alacakları puan veya puanlarla bunu telafi edeceklerini söyledi. Kızıl, yaptığı açıklamada, Konyas

Spor 21.10.2008, 18:11
G.Antep cephesinden açıklama

Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl, Konyaspor karşısında hiç beklenmedik bir mağlubiyet aldıklarını ancak bu hafta oynayacakları Trabzonspor maçından alacakları puan veya puanlarla bunu telafi edeceklerini söyledi.

Kızıl, yaptığı açıklamada, Konyaspor karşısında istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını belirtti. Kızıl, "Konya maçı herkes için beklenmedik bir mağlubiyet oldu. Mühim olan bundan sonra önümüze bakmak. Takımın menfaati için toparlanmak zorundayız. Trabzon ile bu hafta sonu önemli bir maça çıkacağız. Ayrıca Trabzonspor ile kupa maçımız da var ve ardından Galatasaray ile karşı karşıya geleceğiz. Trabzonspor karşısında Konya mağlubiyetini telafi etmek zorundayız. Çünkü çok üzüldük. 10 yıllık yöneticilik yapıyorum, ilk kez ailesi ve hanımı ile gelen taraftarlar gördüm bu maçta. Bu düşüşler olabilir, her futbolcunun performansı aynı olacak diye bir şey yok" dedi.

Mehmet Polat ve Tabata arasında yaşanan olaya da değinen Kızıl, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Her ailede kavga olabilir. Baba ile oğul, kardeş ile kardeş arasında kavga yaşanabilir. Tabi ki yaşanan olay çirkin ve doğru olmayan bir şey. Hiç kimse Gaziantepspor'un üzerinde değildir. Çünkü Gaziantepspor'un menfaati benim de, herkesin üzerindedir. Takıma kimsenin zarar vermeye hakkı yoktur. Buraya kim gelmişse hakkını vermelidir. İki futbolcuyu da barıştırdık, abartılacak bir şey yok. Artık herkesin dikkatli olması lazım. Şimdi birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Bizim oyuncularımız kaliteli ve
kendisini kanıtlamış insanlar. Dediğim gibi bu tür olaylar her takımda olabilir. Hoca'ya yetki verdim. Disiplinsiz davranan futbolcu olursa, antrenmandan evine gönderilebilir. Hiç bir futbolcunun takımı, taraftarı cezalandırmaya hakkı yoktur."

Kızıl, kaybettikleri puanları telafi etme adına çalışmalarını birlik ve beraberlik içerisinde sürdürdüklerini sözlerine ekledi.


Yorumlar (4)
AC 14 yıl önce
Trabzon kaybedilen maçların telafi edileceği yer değildir.Aksine kaybedilen maçların üstüne bir yeni mağlubiyet ekleneceği yerdir
SERRDAR 14 yıl önce
tabi gelin ya herkezden yersiniz trabzona gelişrken ayrı bi motivasyonla çıkıyonuz maça .ondan sonrada anadolu diye tutturuyonuz sizin gibi anadolu takımı olmaz olsun.trabzonun trabzondan başka dostu yoktur.
muammercihan 14 yıl önce
valla ne yorum yapalım ama tehlikeli maç antep puan alabilir avni akerde süpriz olmaz futbolcular t5esdaüf gelemdik diyor ama evt liderliği tesadüf aldık görünen köy kalvuz istemez
UZMAN_YENER 14 yıl önce
Buyrun neyiniz vardı? fazlamı yiyorsunuz? korkmayın! geldiğinizde size bir diyet vereceğiz. Hiç olmazsa fazla yemezsiniz.Ama yenilmeye devam edeceksiniz.gelmişken birde Akçaabat'a uğrarsınız,köfteler bir harika.Bizim gollerin peşine iyi gidecektir.Şimdiden geçmiş olsun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@