7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Galibiyetin mimarı Olcan

Malouda ve Adrian’ın yokluğunda Trabzonspor’u saha içinde adeta bir komutan gibi yönetti. Fırtına’nın geliştirdiği hemen her atağın mimarı oldu. Mustafa’nın attığı ilk gol, onun kullandığı serbest vuruşun ardından geldi. Olcan Adın daha sonra farkı ikiye

Spor 17.03.2014, 08:17
Galibiyetin mimarı Olcan
Malouda ve Adrian’ın yokluğunda Trabzonspor’u saha içinde adeta bir komutan gibi yönetti. Fırtına’nın geliştirdiği hemen her atağın mimarı oldu.
 
Mustafa’nın attığı ilk gol, onun kullandığı serbest vuruşun ardından geldi. Olcan Adın daha sonra farkı ikiye çıkarıp takımını rahatlattı. Sivasspor’un baskısını artırmaya çalıştırdığı dakikalarda arkadaşlarına peş peşe talimatlar yağdırdı. Rakibin baskısının kısa sürede kırılmasını sağladı. Sık sık savunmaya yardım ederek birçok atağı kesti. Olcan, ligde 8 gol ve 4 asistle takımının en üretken ismi oldu.
 

Yorumlar (2)
edebi alaturka 8 yıl önce
sadece bir mimar dersek dıgerlerıne haksızlık etmıs oluruz onur ozer henrike zakora da bu mımarlardandır bence isteyınce oluyor özeri ayrıca kutlarım yerınde oynatılldıgında ne denlı yararlı olduğu AŞİKAR AFERIM KOCUM BU TAKIMIN ONUR SONRASI " KAPTANISIN " GOREYIM SENI
ali karadeniz 8 yıl önce
biri bu adama gol attiktan sonra sevinmeyi göstersin.biz ekran basinda sevinirken bu adamin yüzü sirke satiyo bizlerde üzülüyoruz.derdi neyse halledin sunu.

tebrikler olcan dün harikaydin.aynen devam

Gelişmelerden Haberdar Olun

@