"Galatasaray maçını unuttuk"

Yener, yaptığı açıklamada, Galatasaray maçında istatistiklere, futbol zenginliğine bakıldığında üstün tarafın kendileri olduğunu, ama Galatasaraylı futbolcuların pozisyonları değerlendirdiğini, bu nedenle sonucun farklı olduğunu belirtti. Bu maçta aslında

Spor 21.10.2008, 17:00
Yener, yaptığı açıklamada, Galatasaray maçında istatistiklere, futbol zenginliğine bakıldığında üstün tarafın kendileri olduğunu, ama Galatasaraylı futbolcuların pozisyonları değerlendirdiğini, bu nedenle sonucun farklı olduğunu belirtti.

Bu maçta aslında oyun olarak kötü olmadıklarını, ancak sonucun istedikleri gibi olmadığını ifade eden Yener, şunları söyledi:

''Galatasaray maçını unuttuk. Gaziantepspor maçı ile yeni bir seri yakalayacağımıza inanıyorum. Tekrar liderliği geri istiyoruz. Galatasaray maçı ligde oynadığımız maçlardan sadece bir tanesiydi.

Sadece bu maça takılmak, hiçbir zaman doğru değil. Önümüzdeki haftalarda alacağımız puanlarla bu maçı unutturacağımıza inanıyorum. Bundan sonraki maçların hepsi zor maçlar. Ligde kolay maç yok.

Bu haftaki maç da mutlaka zorlu geçecek. Ancak, kendi sahamızda seyircimizin de desteği ile Gaziantepspor maçından 3 puan alacağımız umudundayız.''


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
kenanmale 13 yıl önce
Geriye takılıp kalmayalım ve sert atımlarla yürüyelim.Ama geçmişden de ders çıkarıp hatalrımızı görelim.Yenilsek bile çarpışarak şerefle yenelim.sayın yöneticimiz bir daha böyle onursuz ve kişiliksiz futbol istemiyoruz.alahın izniyle ilk yarıyıda lider bırakırız.Futbolcu arkadaşlar moralinizi bozmayın ama futbol oynarken birazda emek sarfedin.Başaracaksınız ve bizde trabzon halkı olarak sişzinle gurur duyacağız.
snn 13 yıl önce
unutmak, sorunların çözümü için çare değildir. gerekli dersleri almanız ve hataları tekrarlamamanız gerekir. ister kaleci, ister defans, ister orta saha, ister forvette olsun takımın en etkili futbolcusunu yedekte tutmanın hiç bir mantıklı izahı olamaz. dünyanın hiç bir yerinde böyle bir taktik uygulanamaz. yattara ve tolga konusunda taraftarlar haftalardır yırtınıyor. aklın yolu bir. ama sanki inat olsun diye, "burada kararları ben veririm" dercesine tam tersi yapılıyor. tamam kararları sen ver de, futbolun gereklerini yerine getir. millete inat olsun diye takımı rezil etmenin gereği yok ki. şu camiaya yazık değil mi?
livadidida 13 yıl önce
siz unuta bilirsiniz tuzunuz kuru ama biz unutamayız gigin diğer sitelerde yorumlara bakın bizle dalga geçiyorlar yok efendim 3 tane attık ötesi varmı kötü oyansakta yendik daha yöneticilerden biri çıkıp servetin golü hakkında laf diyemiyor bırakın bu işleri uyum sorununu aştık dedeniz ne oldu bişeler olmadan oldu gibi göstermeyin bıktıklan gönül rahatlığıyla maç izleyemiyoruz ya şampiyon yqpın bu takımı ya da kapatın bizide kurtarın bu stresten yek derdimiz bu sanki
Taşkent 13 yıl önce
Siz yöneticiler böyle derseniz o takımı kim hırçınlaştıracak Biz unuttuk.. neyı unutuyorsunuz..ne çabuk olmaz öyleşey bizler kahroluyoruz..biz unutamayız siz bu kafaila gaziantep maçını alamzssınız..Nerede GİRAY,hani CEYHUN,SLVA ve diğerleri,birsürü genleri aldınız Trübüne çıkardınız hermaçta bir veyahut ikitanesi oynamalıdır..yatarak mı kendilerini kanıtlayacaklar o zaman iyi yatmalar..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@