vardallar

Galatasaray istiyordu! Vedat Muriqi kararını verdi

Vedat Muriqi: “Kulübümden ayrılmama kararı aldım” 

Spor 04.07.2019, 23:31
Galatasaray istiyordu! Vedat Muriqi kararını verdi

Galatasaray ve Fenerbahçe’nin transfer listesinde bulunan Çaykur Rizespor’un golcü oyuncusu Vedat Muriqi, “Çaykur Rizespor ile devam eden sözleşmemin bitiş tarihine kadar kulübümden ayrılmama kararı aldım” dedi. 

Bir süredir transfer gündeminin ilk sıralarında yer alan Çaykur Rizesporlu golcü oyuncu Vedat Muriqi, kulübünde kalıyor. Başarılı oyuncu, sosyal medya hesabından transferiyle ilgili son noktayı koyarak şu açıklamayı yaptı: 
“Bugün akşam saatlerinde kulüp başkanım Sayın Hasan Kartal ile gerçekleşen telefon görüşmemiz de, transferim ile ilgili tercihlerimizin ayrı kalması ve görüş ayrılıklarımızın olması sebebi ile sürecin şahsımı daha fazla yıpratmaması adına Çaykur Rizespor ile devam eden sözleşmemin bitiş tarihine kadar kulübümden ayrılmama kararı aldım. Spor kamuoyuna saygılarımla.” 


Yorumlar (2)
mehmet 2 yıl önce
fenerin menejeri rize başkanı önüzümde ki sene rizenin zararını karsılasın , bizimle ugrasacaklarına az akıllı iş yapsınlar
antikacı 2 yıl önce
klasik bedavaya gitme senaryosu, zarar eden rize olacak, vazgeçmediler fener sempatisinden, bıraksalardı adam g.saraya gitseydi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@