Flaş Olcan iddiaları!

Daha önce Galatasaray'ın Karadenizli yöneticisi Abdurrahim Albayrak tarafından, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na şifaen yapılan "Başkan Olcan'ı geri alsan da, bizde ödemelerden kurtulsak. Hiç durumumuz yok valla!" teklifi bu kez daha ciddi şek

Spor 25.12.2014, 09:04
Flaş Olcan iddiaları!

Daha önce Galatasaray'ın Karadenizli yöneticisi Abdurrahim Albayrak tarafından, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na şifaen yapılan "Başkan Olcan'ı geri alsan da, bizde ödemelerden kurtulsak. Hiç durumumuz yok valla!" teklifi bu kez daha ciddi şekilde dillendirilmeye başlandı.

O dönemde Hacıosmanoğlu'nun reddettiği bu teklif, Galatasaraylı başka kaynaklar aracılığıyla da bu kez daha ciddi olarak Trabzonspor'a iletildi. Bordo-mavililer bu teklifi ikinci kez reddederken, sarı-kırmızılılara Olcan Adın konusunda ültimatom verdiler.

Tecrübeli oyuncu için 2 yılda 500 bin euro'dan 4 taksittte yapılması gereken ödemelerin ilk taksitinin ancak yüzde 50'si Aralık başında Trabzonspor'a ödenebildi. İlk taksidin son ödeme tarihi Eylül sonu, ikinci taksidin son ödeme tarihi ise Şubat sonu olarak belirlenmişti. Olcan Adın için şimdiye kadar ancak 250 bin euro'luk ödeme alan, Ocak ayı içine de 250 bin euro'luk çek alan bordo-mavili yönetimin, Şubat sonuna kadar yapılması beklenen ikinci 500 bin euro'luk ödeme konusunda ise Galatasaray'dan bilgi talep etti. Galatasaray'ın Şubat sonuna kadar ödenmesi gereken 500 bin euro'luk ikinci transfer taksidi için banka teminatı bulmaya çalıştığı öğrenildi.

Öte yandan Olcan Adın için Galatasaray'ın Trabzonspor'a yapacağı ödemeleri geciktirmesi durumunda başarılı futbolcuyu ücretsiz geri alma hakkının olduğu iddia edilirken, bu iddialar iki kulübe yakın çevreler tarafından yalanlandı.

FotosporTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
ömer bahar 7 yıl önce
Galatasaray TS nin iyi oyuncularını hep ayartan takım. Syn. Başkan lütfen bunlara dersini verin. Ödeyemiyorsa icra lütfen. Burda adamlığınıza bakacağız. Bize acımayana acımak yok. Selçuk inanı unutmayın.
ONUR KAYA 7 yıl önce
ümüklerini sıkalım başkanım. değil geri adım atmak, üstlerine üstlerine gidelim.
samed tastan 7 yıl önce
Neden yonetimler gs ye calisiyor õnce gs cok isdedi oldu istemeyerek satildi guya ama gs alsin diye butun kolayliklar yapilmis adamlar mazadan beyaz esya alir gibi taksitlee almis gs nin bunca yamuguna karsilik taksitle futbolcu vermek de ne demek birakin gs liyi artik hangi takimi tutuyonuz karar verin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@