7m


7m

hyundai

Feyenoord, Edgar'ı yeniden istiyor

Dick Advocaat, Trabzonspor'dan kiralanan Edgar'ı kadroda istiyor

Spor 06.05.2020, 10:06 06.05.2020, 10:11
Feyenoord, Edgar'ı yeniden istiyor

Feyenoord'un 1 yıllık sözleşme yenilediği teknik direktörü Dick Advocaat, önümüzdeki sezonun kadrosu için de çalışmalarını sürdürüyor. 

Voetbal International'a göre 2019-20 sezonunun iptal edildiği Hollanda'da Advocaat, özellikle Trabzonspor'dan Edgar Ie'nin yeniden kiralanmasını istiyor. le, Yusuf Yazıcı'nın Lille'e transferinde Trabzonspor'un kadrosuna katılmıştı. 

Feyenoord'un önümüzdeki sezon için transfere yüksek bir bütçe ayıramayacak olması nedeniyle Advocaat, devre arasında kiralanan Oğuzhan Özyakup ile de yola devam etmeye yakın. Fakat tecrübeli teknik adam, oyuncunun Beşiktaş'tan uygun bir fiyata kiralanıp kiralanmayacağının araştırılmasını istedi. 


Yorumlar (3)
Çukurçayırlı 2 yıl önce
Kesinlikle boşa para harcayacak durumda değiliz transfer dönemimde lüzumsuz transfer yapmanın manası yok EDGAR LE takıma kazandırılmalı yeni bir transfer gibi adaptasyonu sağlanmalıdır bu takıma çok katkı sağlayacaktır.. Söyledi dersiniz..
Sevgisiz61 2 yıl önce
Bence Egdar Takima geri dönmeli Hossein iyi bir para ya satilmali yerine Göztepeden Alpaslan Öztürk alinmali yerli ve iyi bir Stoper faydasi olur
İbrahim köseoğlu 2 yıl önce
EDGAR TS OYUNCUSU İSE NİYE ALIP OYNATMIYORUZ. OKADAR KÖTÜÖÜ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@