Fenerbahçe’yi eze eze yeneceğiz

Şener, dün gece oynanan Denizlispor maçı sonrasında basın mensuplarının ısrarlı soruları karşısında kinayeli şekilde, “Çıkıp oynayacağız, mağlup olup gideceğiz” dedi.Başkan Şener’in kinayeli açıklaması bugün yazılı ve görsel medyada çarpıtılarak yer veril

Spor 11.05.2010, 11:02
Fenerbahçe’yi eze eze yeneceğiz

Şener, dün gece oynanan Denizlispor maçı sonrasında basın mensuplarının ısrarlı soruları karşısında kinayeli şekilde, “Çıkıp oynayacağız, mağlup olup gideceğiz” dedi.

Başkan Şener’in kinayeli açıklaması bugün yazılı ve görsel medyada çarpıtılarak yer verildi.

Haber61.net olarak Başkan Şener’e ulaştık ve kendisine böyle bir demecinin olup olmadığını sorduk.

Başkan Şener de bu konuyla ilgili olarak haber61.net’e açıklama yaptı.

Dün akşam oynanan Denizlispor maçı sonrasında kendisine sorulan Fenerbahçe sorusu karşısında kızdığını belirterek, “Ben de onlara ne istiyorsunuz top oynayalım Fenerbahçe’ye yenilelim mi, bunu mu istiyorsunuz, “Fenerbahçe’ye yenileceğiz” öyle demeç olur mu? Kimin şampiyon olacağı bizi ilgilendirmiyor” dedi.

Ziraat Türkiye Kupası’nda Fenerbahçe’yi yendiklerini anımsatarak,” Fenerbahçe’ye nasıl yenileceğiz, biri bunu bana anlatsın.Niye yenileceğiz, Fenerbahçe’yi Ziraat Türkiye Kupası’nda yeni yendik, ligde de Kadıköy’de eze eze yeneceğiz” diye konuştu.

Selahattin Aydınlı / haber61.netTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (43)
TUĞZİNHO 11 yıl önce
Bazıları(Bursa gibi) bizim Anadolunun başarısını gerçekte istemediğimizden falan bahsetmiş... Evet istemeyiz!!! sen çıkıp Anadolu diye geçinerek 92 den beri her platformda ve özellikle her Trabzonspor haberlerinin altına gelip Trabzonspora küfredersen.Sözde istanbul düşmanıyım diye geçinerek,gerçekte istanbulun şampiyon olması ve TRABZONSPORUMUN ŞAMPİYON OLMAMASI için elinden gelenin fazlasını yaparsaan...Anadolunun tartışmasız ağabeyini asla kabul etmeyip onun büyüklüğünü her zaman tartışma konusu yaparsan.Tek hedefin istanbul değil Trabzonsporu geçmek olursa ve Trabzonsporumuzu aşağıya çekmek için türlü çirkefler atarak yıllardır saldırırsan tabi ki Anadolu diye geçinenlerin şampiyon olmasını asla istemeyiz!!!ve hangi Anadolu takımı olursa olsun böyle yapmaya devam ederse asla da İSTEMEYECEĞİZ
BOMBACI HAMI 11 yıl önce
S.ŞENER'in yaptığı espiriyi gerçek sanıp üzerine senaryolar üreten zihniyete acıyorum.Gerçekten algılama sorunları var.Trabzonspor'un geçmişi o şanlı tarihi BORDO-MAVİ rengi asla maç satmaz.Herkes bunu net olarak anlasın.
BOMBACI HAMI 11 yıl önce
Sadece iyi günde değil;Her zaman yanındayız.Biz Trabzonspor’u herkes gibi olmamak için sevdik.

Moda için değil,FORMA için,

Kupa için değil,ARMA için,

Hava için değil,SEVDA için,

Başarıda değil,KARAGÜNDE de,

90 dakika değil, bir ömür boyu,

Utanarak değil,GURURLA,

Eğilerek değil, DİMDİK,

Sefada değil,CEFAda

Bazen değil,HERZAMAN,

İhanetle değil,SADAKATLA,

Zaferde değil,Hezimette,

Şampiyonken değil,HASRETKEN,

Görüntüde değil ÖLÜMÜNE sevdik.

Bedelsiz bir duygudur,

Fiyakalı duruştur,

Trabzonsporlu olmak,

Şeref,Onur ve gururdur."BORDO-MAVİ Aşktır,

BORDO-MAVİ İhtilaldir,

BORDO-MAVİ Kazanmaktan daha önemli olandır,

BORDO-MAVİ Ezilenin yanında olmaktır,

BORDO-MAVİ Umuttur,

BORDO-MAVİ Direniştir,

BORDO-MAVİ Asla Pes etmemektir..
karaoğlu 11 yıl önce
bende ilk başkan ne diyor ya dedim akşam ama sora değerli başkanımz meşhur esprili kinayeli konuşuk sitili olduğu için rahatladım..bakın benasla bursanın şampiyon olmasını istemem ama fenerede maç vermek yada satmayıda istemem..bu maçlarda şöle biter biz fenerle 1-1 berabere kalırız beşiktaş bursayı yener fener yine şampiyon olur..bakın görün..şu bursayıda şampiyon yapmyıda asla kabullenmiyorum basın sözcüsünün trabzon nesi büyük neyi var demesi aklımdan çıkmyor zavalla bir avuç taraftrı ise 10 maç almalan ts kendini kıyaslar duruma gelirler sitelerden sataşırlar hadi fener zaten büyük takım bursaının olmayan bir büyüklüğünü asla kabul edemem..havadna gelme şampiyonlğunuda istemem..önce bizim gibi bir uğraş yıllarca hakkın yensin şampiyonlkr elinden çalınsın sora gel ol ama böle piyangodan çıkar gibi olmaz..zahmet çekmeden ezilmeden..ondan fener şampiyon..okadar...
karaoğlu 11 yıl önce
bursanın şampiyonluğunu asla istemem asla..herkes haddinini yerini bilecek büyüklük tsaldğın kulübn müzesine bakacaksın sora kendi müzene önce kendi tarafrının sayısına sora ts tarafrına bakacaksın bu tarafrın neler yapabileceğini neler yaptını bileceksin bu takımın neler yaptığına haddini b,ilmeyenlere haddini bildiriğini bileceksin arkadaş 1992 trükiye şam.kupasında olduğu gibi laf derken birgün ts eline düşecen gelecek aklına bugun olduğu gibi senın basın sözcün zavallı bir adam çıkıp ts gibi kulüb başarsını tartışmayacak kupasını haddini bileceksin..havadn konma başarılan biryerlere gelinmyeğini öğrencksin arkadaş...kendi memlektinde bile trabzonlu sayısının fazla olması gelecek aklına ona göre konuşacaksın arkadaş..size 2 bile fazla şampiyonlukasla fener şampiyondur okadar..bu maçı sattık anlamına gelmez fener alacağı bir maçı çıkıp alamyorsa zaten olmasın şampiyon..

11
isakarsu 11 yıl önce
Egemen Ettiğiniz küfürler unutulmadı. Bakın gün geldi.. Egemene muhtaç kaldınız, Şampiyonluk istiyorsan kendi iradenle olacaksın. Rakiplerinden yardım dilenmeyeceksin. siz once BJK yenin sonra TS dan yardım dilenin...
ölürümts 11 yıl önce
ya gazetelere bakıyorum,bu kinayeli lafı öyle çarpıtmışlar ki sinirden deliye döndüm.ama ben burada hatanın başkanımızda olduğunu düşünüyorum.bu aralar hakikaten çok konuşıyor.uzatılan her mikrofona konulmak zorunda değil.bu ortama çanak tutan maleseg çok sevdiğim sadri başkandır.biraz susuması lazım.feneri de istanbul'da bence de yeneceğiz.adamlar bizi kesin yenmek zorunda.üstümüze gelecekler devamlı.bu da bizim işimize gelir.tabi umut yine gol kaçırma rekoru kırmazsa.
drina k 11 yıl önce
bursa şampiyon olacağına fener olsun..ona bile razıyım...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@