7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Fenerbahçe'ye ceza verilecek!

Trabzonspor’un Eski Başkanı Sadri Şener, tatil edilen karşılaşamaya ilişkin “bu konu yıllarca sürer. TFF, Fenerbahçe’ye şike cezası, kupayı da Trabzonspor’a verecek” dedi.  FENERBAHÇE’YE CEZA VERİLECEK  “Trabzon’da yaşanan olayları onaylamak mümkün değil”

Spor 12.03.2014, 13:10
Fenerbahçe'ye ceza verilecek!
Trabzonspor’un Eski Başkanı Sadri Şener, tatil edilen karşılaşamaya ilişkin “bu konu yıllarca sürer. TFF, Fenerbahçe’ye şike cezası, kupayı da Trabzonspor’a verecek” dedi. 
 
FENERBAHÇE’YE CEZA VERİLECEK 
 
“Trabzon’da yaşanan olayları onaylamak mümkün değil” diyen Sadri Şener, “UEFA, Türk Yargısı Fenerbahçe’ye şikeden dolayı ceza verdi. Federasyon sahaya yansımadı diyerek ceza vermiyor. Bu anlayışla bu olayların önüne geçmek mümkün değil” dedi.
 
Trabzonspor ile Fenerbahçe arasındaki gerginlik nasıl biter sorusuna Sadri Şener, “Fenerbahçe ile Trabzonspor arasındaki konun çözümü ancak şöyle olur: Türkiye Futbol Federasyonu, Fenerbahçe’yi şike yaptığı için cezalandıracak. Kupayı Trabzonspor’ a verecek” diye yanıt verdi.

Yorumlar (8)
adil türk 8 yıl önce
Bu özerklik falan hikaye.Yeniden yapılanıp eski şaşalı günlerine geri dönmeli.30 yıldır futbol bu ülkede başka amaçlarla kullanılıyor.Adalet vasfını yitirmiş durumda.
Hüseyin Karagöz 8 yıl önce
Çünkü Bilal oğlan telefonda Babacığına diyor ki BABACIM FENERBAHÇEYİ... TAKIMINI KURTARDIN...Ama onu da (Azizi de) kurtardın....Beyler bayanlar...Bu konuşmanın ses kaydı internette var...Yasal olsun olmasın var bu konuşma...UEFAya CASa rağmen AKP şikenin üstünü TFF ile atadığı TFF eliyle örtmüştür...Levent Bıçakcı döneminde 2005-06 sezonunda hakemlerle elimizden çalınmıştır şampiyonluk...Mehmet Ali Aydınlar-Demirören döneminde 2010-11 sezonunda şike ve teşvikle çalınmıştır şampiyonluğumuz...Bunu elin gavuru gördü ve bunları Avrupadan men etti...Elendik ama gruplara katıldık çünkü şampiyon bizdik...TFF AKPnin elindedir o kupamız seçim korkusuyla kupamızı vermeyecekler görün bunu.....Lütfen partizanlığı bırakın ALLAH İÇİN....................
Ahmet ahmet 8 yıl önce
hic gulesim yoktu sadri aga iki sene boyumca konustun bir adim yol alabildinmi simdi iho daha cok konusuyor o hep geri adim atiyor sizde biliyorsunuz tahkim kararlari anayasa teminati altindadir anayasa mahkemesi bile bisey yapamiyor
Ali Han 8 yıl önce
bu bekleyiş insanları ruh hastası yaptı..biri iş bitti diyor, diğeri kupa alınacak diyor..bu işin doğrusu ne...bilsek de bir rahat nefes alabilsek..bu işi bu kadar uzatanlara lanet olsun...
cengiz yardım 8 yıl önce
başkanlığı bıraktığın ilk gün bu şehir ve takım seni çok ara demiştim. tabii herşeyi ve futbolu çok iyi bilen trabzon halkı sana demediklerini bırakmadılar ama şimdi daha beter çamura battılar. bu şehir bütün bunlara layıktır.
Ahmet ahmet 8 yıl önce
ben lafa degil icraata bakarim icraat sifir kupa orda biz bos yere kendimizi kandirip duruyoruz bilmem kac sene oldu
Oğuzhan SUNGUR 8 yıl önce
Şamil Ekinci'yi yaşım itibari ile tanımam. Tanıdığım başkanlar içerisinde ise TS'un en has başkanıydın. Faruk Özak ve M.Ali Yılmaz da dahil. Hep söyledim, kendin kadar akıllı yönetici bulamazsın, aklının yarısı kadar üç yönetici ile büyük işler başarabilirsin.
Ercan Aslan 8 yıl önce
metanet.. istişare ve akıllı olmakla,mantıklı olmakla bu işler çözülür..

sloganla, gazla, suçlamakla, ötekileştirmekle, siyasetle, hatırla, adam sendecilikle, geçiştirmekle, günü kurtarmakla olmaz.....vesselam..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@