banner526

banner535

Fenerbahçeli Nikola Kalinic'ten "Kerimcan Durmaz" vakası!

Cinsel içerikli videosuyla Türkiye gündemini meşgul eden Kerimcan Durmaz'ın ardından şimdi de benzer bir olayla Fenerbahçeli Nikola Kalinic gündeme oturdu. Fenerbahçeli basketbolcunun cinsel içerikli videosu olay oldu.

Spor 02.05.2019, 11:50 02.05.2019, 12:05
Fenerbahçeli Nikola Kalinic'ten "Kerimcan Durmaz" vakası!

Türkiye henüz Kerimcan Durmaz isimli sözde fenomenin yaptığı terbiyesizliği hazmedememişken bir skandal da Fenerbahçe'li Nikola Kalinic'ten geldi.  Sarı lacivertli basketbolcu Kalinic'in mastürbasyon görüntüleri sosyal medyaya düştü ve hızla yayılarak yeni bir skandal oluşturdu.

Bir kadın ile müstehcen anları internette yayılan Kalinic'in özel bir video uygulamasıyla görüntülü olarak konuştuğu görülüyor. Fenerbahçe Beko'da forma giyen Kalinic, konu ile ilgili açıklama yaptı.

Fenerbahçeli'den "Kerimcan Durmaz" vakası!

Kalinic, Eurohoops'a yaptığı açıklamada olayla ilgili şunları ifade etti: "Benim iznim olmadan ve bilinçli olarak bana zarar vermek için bazı görüntüler piyasaya sunuldu. Tamamen uygunsuz olan bu görüntüler buna rağmen mahremiyetim ve o dönem ki kız arkadaşımla ilgili görüntülerdi. Bu görüntüler ortaya çıktığı için berbat hissediyorum. Bu durum onlara sıkıntı verdiyse ailem, kulübüm, antrenörlerim, takım arkadaşlarım ve sevenlerimden her birinden özür dilemek istiyorum. Mahremiyetimin ihlaline ilişkin soruşturma devam ettiği için konu hakkında daha fazla yorum yapamam."

Skandal videodan sonra Fenerbahçe yönetiminden yıldız Basketbolcu için nasıl bir karar çıkacağı şimdiden merak konusu oldu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
AHAHAHA 1 yıl önce
:)) EY AMERİKA..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@