7m

uzungöl yayla otel

"Fenerbahçe kendini temizliyor!"

Fırtına'nın eski hocası Mustafa Akçay, Fenerbahçe'nin diğer takımların yanlışlarıyla 10 puan fark attığını söyledi. Akçay, Fenerbahçe’nin 10 puan farkla lider durumda olması için “Diğer takımların yaptığı yanlışların üzerine kurduğu doğruların getirdiği b

Spor 09.04.2014, 10:06
Fırtına'nın eski hocası Mustafa Akçay, Fenerbahçe'nin diğer takımların yanlışlarıyla 10 puan fark attığını söyledi.
 
Akçay, Fenerbahçe’nin 10 puan farkla lider durumda olması için “Diğer takımların yaptığı yanlışların üzerine kurduğu doğruların getirdiği bir fark olarak görüyorum. Az da olsa hak ederek oluşturdukları bir fark. Bana, camia olarak kendilerini temizliyorlar gibi geliyor. Geçmiş dönemdeki haksız tavırlarını affettirmeye çalışıyorlar. Şampiyonluğu sanırım Fenerbahçe alır” ifadelerini kullandı.
 
Futbolda geride kaldık
Almanya’da bir dizi çalışma yapan Akçay, futbolumuzdaki şiddet görüntülerini de yorumladı. “Burada Nürnberg-Stuttgart maçını izledim. Nürnberg kümede kalmaya oynayan bir takım olmasına karşın kaybediyor. Ama 50 bin taraftarı alkışlıyor. Avrupalılar bizden çok daha mı zeki; çok daha mı entellektüel tarafları var. Biz de zeki insanlarız. İmparatorluklar kurmuş bir nesilden geliyoruz. Neden yapamayalım. Geleneklerimizde, dinimizde her şey insana yönelik. İyi olduğumuz futbolda geride kaldık” diye konuştu.

 


Yorumlar (3)
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
tamam akçay konuşma lütfen,bu fb mi kendini temizliyor?
kolebiza 8 yıl önce
adam konuşmasında küme düşen takım yniliyor ama taraftar alkışlıyor diyor ama buna hiç dikkat çekmeyin verin gazı millete şike şike diye haber yapın rant yapın adamlar en yakın rakibine 10 puan fark atmış sen hala 2 tane oyuncu transfer edemedin konuşuyosun konuşun bakalım
murat toygar 8 yıl önce
şu an Türkiye de şikeci TFF-siyaset-medya elbirliği içinde Fenerbahçe yi şampiyon yapmıştır. UEFA fifa ceza verse dahi zihniyet değişmezse şike bitmez. fb gider ibb yi satın alır alır devam eder vs. medya nın ve siyasetinde futbolda manipilasyondan vazgeçmesi gerekir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@