7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Fenerbahçe biletleri ne oldu?

Trabzonspor’un, Pazartesi akşamı oynayacağı Fenerbahçe maçı öncesinde bilet krizi yaşanıyor. Bordo-Mavili kulüp yönetimi tarafından Çarşamba sabahı taraftar kartı olanlar için biletlerin piyasaya çıktığı gün tükendiğinin söylenmesi herkesi şok etti.Bazı k

Spor 08.03.2014, 12:27
Fenerbahçe biletleri ne oldu?

Trabzonspor’un, Pazartesi akşamı oynayacağı Fenerbahçe maçı öncesinde bilet krizi yaşanıyor. Bordo-Mavili kulüp yönetimi tarafından Çarşamba sabahı taraftar kartı olanlar için biletlerin piyasaya çıktığı gün tükendiğinin söylenmesi herkesi şok etti.

Bazı kaynaklar, karaborsa yapılacağını ve bunun için yüklü bilet alımı gerçekleştirildiğini ileri sürdüler. Özellikle komşu il ve ilçelerle, Trabzon’un köylerinden maçı izlemek için bilet talebinde bulunanların, ellerinin boş kalması tepkiyi bir hayli artırdı. Biletlerin kısa sürede tüketilmiş olamayacağı dile getirilirken, bir partinin gençlik teşkilatının, çok sayıda bilet aldığı iddiaları da ortaya atıldı.

Trabzonspor taraftarı için izlenmesi en gerekli müsabakalardan biri olan Fenerbahçe karşılaşması öncesinde yaşanan bilet krizi, ‘Birileri biletleri iç mi etti?’ şeklindeki soruyu gündeme taşırken, yönetimin bu noktada bir açıklama yapması ve maç günü dahil taraftara bilet temini konusunda duyarlılık göstermeleri gerektiğinin altı çizildi.


Yorumlar (3)
mahmuTS 8 yıl önce
yahu biletler ne zaman çıkt da hemen tükendi.daha fiyatlardan bile haberimiz yok.bizim başkan bu biletleri kendi partililerine mi dağıttı? sayın başkan bende akpli uyeyım banada bilet ver
VOLKAN ATASOY 8 yıl önce
Biletler yandaşların elinde karaborsaya düşürülmüş.Beşikdüzünde biz başkanın akrabasıyız diyen gençler 20 liralık maraton biletini 50 liraya sokakta satmaktadır. Tesislerden sorumlu yönetici ne iş yapar.bu amatörlüğün çağdışılığın sorumlusu kimse açıklama yapsın. Kendi taraftarını korumayan klüp kendi müşterisine ihanet eden ticari marka olamaz.
Zeki Karaman 8 yıl önce
Biletler karaborsa bunu bu yonetim hep yapiyo birilerine torpil geciyo AKP.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@