Fener zaferi gören TS'li!

Yıllar geçti...Trabzonspor son dönemlerde ciddi bir 'büyük' maç sıkıntısı yaşarken, özellikle Kadıköy'de Fenerbahçe galibiyetine hasret kalmış durumda... Karadeniz temsilcisi, Sarı-Lacivertli rakibini en son 1997-1998 sezonunda mağlup ederken o takından h

Spor 25.01.2009, 10:14
Fener zaferi gören TS'li!

Yıllar geçti...

Trabzonspor son dönemlerde ciddi bir 'büyük' maç sıkıntısı yaşarken, özellikle Kadıköy'de Fenerbahçe galibiyetine hasret kalmış durumda... Karadeniz temsilcisi, Sarı-Lacivertli rakibini en son 1997-1998 sezonunda mağlup ederken o takından hiçbir futbolcu artık Trabzonspor forması giymiyor. Asıl ilginç olan ise Bordo-Mavililer'in mevcut kadrosunda ter döken oyunculardan sadece birinin Kadıköy'de Fenerbahçe galibiyeti görmüş olması...

Son takım dağıldı

O isim Egemen'den başkası değil. Deneyimli savunmacı, Trabzon'a gelmeden önce formasını giydiği Bursaspor ile Kadıköy'de 2006-2007 ve 2007-2008 sezonlarında 2 kez (1-0 ve 2-0) 3 puan sevinci tattı. Şimdi Egemen dışındaki futbolcular da zorlu Saraoğlu atmosferinden mutlu ayrılmaya şartlanmış durumda. Bu arada Trabzon'un geçen sezonun son mücadelesinde Avni Aker'de Fener'i devirdiği kadrodan da sadece 3 oyuncunun (Hüseyin, Yattara, Serkan) bugün saha olması bekleniyor.

Prim 15 bin TL!

Yönetim halen ekstra primi resmi olarak açıklamasa da düşünülen rakamın 15'er bin TL olduğu öğrenildi. Yönetimin yanı sıra teknik direktör Ersun Yanal'ın da bu tip bir jeste sıcak baktığı, rakamın da müsabaka öncesinde bizzat Başkan Sadri Şener tarafından açıklanacağı dile getirildi.

Yorumlar (2)
hayaxi 12 yıl önce
Yeni kurulmuş bir takım ve birinci dönem kim ne derse desin yaptıkları ortada. Takım genç, başarıya aç. Bu günkü maçtan oldukça ümitliyim ancak olur da kötü bir sonuç alırsak da takımımız bize çok zaferler yaşatacak. Bu kudret damarlarındaki asil kanda mevcut.
osman çakır 12 yıl önce
bi rahat bıraksalar kaç tane büyük maçımızda hakkımızı gasp ettiler.bu yıl gs maçında elle atılan gol direncimizi düşürdü sivas maçında verilmeyen penaltımız maçın başında öne geçip belkide kontralarla farkı artıracağımız bi maçtan etti.kayseri maçında neler yaşandığını hepimiz gördük.neymiş ilk 8 den kimseyi yenememişiz bıraksalar öyle bi yenerizki şimdi 7 puan arayla kafadaydık.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@