Federasyona tepki yürüyüşü

Trabzon Eğitim Kültür Sanat Derneği'nde yapılan toplantıda, 16 Ocak 2010 Cumartesi günü yapılacak yürüyüşe, tüm Trabzon dernekleri dışında, Rize, Giresun, Artvin, Ordu, Samsun ve Gümüşhane derneklerinin de Trabzon yürüyüşüne destek vermesi istenecek. İsta

Federasyona tepki yürüyüşü

Trabzon Eğitim Kültür Sanat Derneği'nde yapılan toplantıda, 16 Ocak 2010 Cumartesi günü yapılacak yürüyüşe, tüm Trabzon dernekleri dışında, Rize, Giresun, Artvin, Ordu, Samsun ve Gümüşhane derneklerinin de Trabzon yürüyüşüne destek vermesi istenecek. İstanbul'da Trabzonspor ile ilgili sivil toplum örgütleri dışında, ilçe dernekleri de destek verecek.

16 Ocak 2010 Cumartesi günü, Trabzon Eğitim Kültür Sanat Derneği önceliğindeki yürüyüş için saat 11:00'de İstinye'de toplanılacak.

Katılımcılar, TFF'nin genel merkezine 100 metre mesafede toplanacak, pankartlar ve dövizler eşliğinde yürüyecek. Yürüyüş, siyah çelenk ve 2016 itiraz dilekçesini TFF'ye bırakacak, ardından basın açıklamasıyla etkinliğin tamamlanması bekleniyor.

Trabzon Eğitim Kültür Sanat Derneği'nin öncülüğündeki etkinliğe, Bordomavi.net, 1967 Trabzonsporlular Derneği, Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği, Trabzonlu Üniversiteliler Derneği başta olmak üzere pek çok dernek destek verecek.

HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler