banner526

banner533

banner513

Faty Papy Trabzon'a geldi

Devre arası transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, daha önce anlaşmaya vardığı Burundili oyuncu Faty Papy'i Trabzon'a getirdi. Kulübün futbolcu izleme komitesi başkanı Özkan Sümer ile birlikte Trabzon'a gelen bordo-mavili takımın yeni futbolcusu, ha

Spor 24.12.2008, 19:19
Faty Papy Trabzon'a geldi

Devre arası transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, daha önce anlaşmaya vardığı Burundili oyuncu Faty Papy'i Trabzon'a getirdi.

Kulübün futbolcu izleme komitesi başkanı Özkan Sümer ile birlikte Trabzon'a gelen bordo-mavili takımın yeni futbolcusu, havalimanında basın mensuplarına poz verdikten sonra kalacağı otele gitti.

Futbolcuyla ilgili bilgiler veren Sümer, kendisi göreve gelmeden önce Faty Papy'nin izlenildiğini ve beğenildiğini belirterek, ''Şu ana kadar transferinde bazı yasal sorunlar vardı. Bunun için transferi şimdi gerçekleşebildi'' dedi.

Sümer, Papy'in 1993 doğumlu olmadığını ifade ederek, ''Bu oyuncu 1990 doğumlu. Gerçek doğumuyla pasaportu düzenledi ve transferinde sorun aşıldı. Bu futbolcunun (A) takımla idmanlara çıkıp çıkmayacağına teknik heyet ve yönetim kurulu karar verecek'' diye konuştu.

 

Selahattin AYDINLI / haber61.net

Yorumlar (13)
erdogdu 12 yıl önce
beyin görevi yapmıyor solaçıkda deil selcuk,colman,hüseyin,ceyhun,yeri geldimi serkan,oynuyo o bölgede anlamadım ama neysaa inş.iyidir hiç tanınmıyor inş.süper yetenektir beyin ve sol açık istiyoruz başkanım bırak yusufu kralımız elimizden uçuyo tekke tabata mansare
osmanlee 12 yıl önce
özkan sümer getirdiyse tamamdır.. böyle genç yetenekleri keşfederek büyük başarılar kazanıyor avrupa klüpleri..
muammercihan 12 yıl önce
ya bu niye alındı şimdi kaç sene de adam olup faydalı olcak kim eğitecek ki bunu ooooyy ya birisi bize şu trabzonumun şampiyonluğunu bir göstersede şehir olarak rahatlasak heryönden ekonomik sosyal heryönden rahatlayacaz valla bir şampiyon olsak
lorenzo 12 yıl önce
arkadaşlar ben izledim bu futbolcuyu defansif ön libero yani selcukla colmanın arkasında songla egemenin önünde yani tam hüseyinin yerine uygun bir futbolcu... topu iyi kullanıyor öyle çok hareketli değil ama ağırda değil
ofluyattara 12 yıl önce
inşallah iyi cıkarda hüseyinden kurtuluruz
erdogdu 12 yıl önce
arkadaşlar kim izlediyse adres yazsında bizde izleyelim
saharsu 12 yıl önce
Arkadaşlar birilerinin izleyip adres vermesine gerek yok hocaların hocası özkan hoca eğer getirtiyse gözü kapalı evet deyin gitsin yok ersun yanal izlediyse şehire sokmayın aman haaaaa.
boztepeli tsbirlik 12 yıl önce
özkan sümer kimi almışta kötü çıkmış bu işin duaeyni hocamız. Türkiyenin en iyi futbol dilinden anlayan geleceğin topçusunu bulup onu süper star yapan hoca özkan sümer..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@