7m


7m

hyundai

Fatih Terim'e soruşturma açıldı

Belçika'nın resmi televizyonu VRT'de, iki ülke arasında geçen gün yapılan maçta Belçika Milli Takımı Teknik Direktörü Rene Vandereycken ile Fatih Terim arasında yaşanan tartışmanın UEFA tarafından araştırıldığı belirtilen teleteks haberinde, iki teknik ad

Spor 12.09.2008, 19:59
Fatih Terim'e soruşturma açıldı
Belçika'nın resmi televizyonu VRT'de, iki ülke arasında geçen gün yapılan maçta Belçika Milli Takımı Teknik Direktörü Rene Vandereycken ile Fatih Terim arasında yaşanan tartışmanın UEFA tarafından araştırıldığı belirtilen teleteks haberinde, iki teknik adamın birbirine çirkin hareketlerde bulunduğu ve özellikle Terim'in ceza alacağı iddiasına yer verildi.

Fatih Terim'in “Rene Vandereycken bana karşı saygısız davrandı ve boynuz işareti yaptı” açıklamasının da yer aldığı haberde, Türk basınında çıkan fotoğraflarda Fatih Terim'in hareketinin görüldüğü belirtildi.

Haberde ayrıca, UEFA temsilcisi Svein Johannesen'in raporunu hazırlandığı ve UEFA'ya sunduğu, teknik direktör Terim'in 1 maç ceza alacağı iddia edildi.

Yorumlar (2)
efecee 14 yıl önce
Bu adamın başında olduğu bir takımı tutmuyorum gollere sevinemiyorum. basının medyanın bu kadar aciz kalmasına inanamıyorum. bu hareketlerin ve bu taktik hataların 10 da birini şenol ersun yada başka bir hoca yapsa neler olurdu düşünemiyorum. Ben bu hocanın olduğu bir milli takımda trabzonlu topçuların oynamasınıda istemiyorum..
fanatik.t.s 14 yıl önce
eee.. sevgılı fatıh terım inşallah senıde bırı bu mıllı takımın basından alırda kurtuluruz,zaten mıllı takım kadrosunu neye göre kuruyorsun anlamıyorum o formayı hak eden bırçok topçu var onlara neden bır şans vermıyorsun yazık oluyor mıllı takımımıza bırak gıt yaa yemın ederım senden ıyı takım kurarım o takımada dünya kupasında fınalı oynatırım inşallahta hak ettıgın cezayıda alırsın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@