7m


7m

hyundai

"Fatih Terim'i gördüğüm yerde döveceğim!"

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Selahattin Aydoğdu'nun sahibi olduğu işletmedeki çalışanlar arasında çıkan kavga olay yarattı.

Spor 16.07.2017, 17:40
"Fatih Terim'i gördüğüm yerde döveceğim!"
Basına sızan haber sonrası Selahattin Aydoğdu konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

Fatih Terim, Yüzevler Kebapçısını bastı mı?

Fatih Terim ve damatları Alaçatı'da bir işletmenin sahibiyle kavga etti. İşletme ile Fatih Terim'in damadının ortağı olduğu dükkanın arasındaki paravan yüzünden başlayan tartışmanın büyüdüğü ve kavgaya dönüştüğü ifade edildi. Galatasaray kongre üyesi ve TFF yöneticisi olan Selahattin Aydoğdu'nun sahibi olduğu Yüzevler restoranın işletmecisi Emin Önal ile Fatih Terim arasında telefonda başlayan gerginlik kavgaya dönüştü. Emin Önal'ın Terim'i arayarak telefonda paravan konusunu çözmek istediği ancak Fatih Terim'den sert bir yanıt aldığı öğrenildi. Fatih Terim'in telefon görüşmesinden sonra yanında 5-6 kişiyle birlikte mekana gittiği ve Terim'in Emin Önal'a kafa atmak istemesi sonucu kavganın çıktığı ifade edildi. Fatih Terim'in yanındakilerle işletmedeki görevliler arasında yaşanan arbede sonucu Fatih Terim'in burnunun kırıldığı iddia edildi.

"FATİH TERİM'İ GÖRDÜĞÜM YERDE DÖVECEĞİM"

Yaşanan olay sonrası konuşan işletme sahibi Selahattin Aydoğdu şunları söyledi: "Evet bu olay yaşandı. Bu olayda geri adım atmayacağım. Haklı olan benim. Fatih Terim'i gördüğüm yerde döveceğim. Bunu herkese söylüyorum. Erkek adam geldiği kavgadan kaçmaz."

Selahattin Aydoğdu kimdir, nerelidir?

Aslen Mardinli olan fakat ufak yaşlardan bu yana Adana'da yaşayan Selahattin Aydoğdu, 1992 yılından bu yana kebapçılık yapıyor. Adana'da açtığı ilk işletmenin ardından Türkiye'nin çeşitli yerlerinde şubeler açan Selahattin Aydoğdu, Adana Demirspor'un da bir dönem kulüp başkanlığını yaptı. Aynı zamanda Galatasaray kongre üyesi olan Selahattin Aydoğdu'nun şu anda TFF yönetiminde yedek listede olduğu da ifade edildi.

Yorumlar (2)
Mehmet dayı 5 yıl önce
Biraz da bizim için vur kardeşim.şu pisliğe
Süleyman Özmen 5 yıl önce
Burnu kırıldı haberi doğruysa eğer benim içinde kafasını kırın bu pisliğin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@