alexa metrics

banner536

Fatih Tekke açıkladı: Teklif gelirse evet derim!

Trabzonspor'un efsane golcüsü Fatih Tekke, Bursaspor'dan bir teklif gelmesi halinde "evet" diyeceğini söyledi.

Spor 20.08.2021, 14:49
Fatih Tekke açıkladı: Teklif gelirse evet derim!

Şu an takım çalıştırmayan ve son olarak İstanbulspor'da görev yapan Fatih Tekke "Eğer Bursaspor şampiyonluğu hedefleyen bir düşünceyle hareket edecekse gelecek teklife 'evet' derim." dedi.

Bursaspor'da teknik direktör adayları arasında yer alan Fatih Tekke açıklamalarda bulundu.

RESMİ TEKLİF GELMEDİ

Mustafa Er'in istifasının ardından teknik direktör arayışlarına başlayan Bursaspor'da ismi teknik direktör adayları arasında üst sıralarda yer alan Fatih Tekke Bursa Hakimiyet'e konuştu.

Genç teknik adam Yeşil Beyazlı takımdan kendisine şu an için ulaşan resmi bir teklifin olmadığını ancak aracıların düşüncesini sorduğunu söyledi. Sözlerine 'Bursaspor'un yerinin burası olmaması lazım' diyerek başlayan Fatih Tekke, "Bursaspor burada olmamalı. Bir an önce kendisini Süper Lig'e taşımalı" dedi.

HEDEF SÜPER LİG OLMALI

Genç teknik adam, "Bana Bursaspor'dan ulaşmış bir teklif yok. Ama aracılar düşüncemi öğrenmeye çalışıyor. Bu iş aracılarla olmaz. Ancak resmi teklif gelirse konuşulur. Bursaspor şampiyon olmuş büyük bir kulüp. Eğer Bursaspor şampiyonluğu hedefleyen bir düşünceyle hareket edecekse gelecek teklife 'evet' derim. Şartlar elbet konuşulur ama Bursaspor gibi bir kulübün tek hedefi şampiyonluk ve Süper Lig olmalı. O hedef varsa ben de o zaman teklife 'Evet' yanıtını veririm." ifadelerini kullandı.

(Bursa Hakimiyet)


Yorumlar (8)
Yomrali h.hamzaoglu 5 ay önce
Gidersen kariyerin için çok iyi olur,inşAllah olur şu super ligde çok rahatlıkla görev almalısın, cakma fatih, Hikmet Karaman in,Şikeci Bülent uygunun olduğu yerde senin hayli hayli olmalısın, ama sen Trabzonlusunya seni yapmazlar kocum ,Allah gönlüne göre versin
Metin 5 ay önce
Spora bari Siz Politikayi sokmayin öbürlerden farkiniz kalmadi..
O gelecegi pasparlak biri.Reklama gerek yok burda..
Misafir 5 ay önce
Kendine davetiye çikarman dogru degil.Teklif onlardan gelmeli
Yomrali h.hamzaoglu 5 ay önce
Hayırdır metin sıkıntın ne ne siyaseti yapmışız boş boş konuşma işine bak
doktor 5 ay önce
merak etme reis seni bir yere yaslar bir yerdede başarı yap be kardeşim
BOZKURT 5 ay önce
Hiç yakışmıyor..Sen kendini pazarlayan ucuz çakma ürün pazarlama reklamına döndürme..HİÇ YAKIŞMIYOR.
Görünen köy 5 ay önce
Bursa da yönetim takımı yukarılara taşıma ihtimali olan oyuncuları teker teker gönderdi! Lige çıkmaları yakın dönemde zor!
Barış Kudal 5 ay önce
Fatih Tekkenin kendini pazarlamasına ihtiyacımı var.Bursaspor gibi Türkiye’nin en büyük takımlarından birinde herkes teknik direktör olmak ister.Terbiyenizi bozmayın,haddinizi aşmayın.Fatih Tekke karakteriyle adam gibi adamdır.
Hüseyin Çimşir neden Trabzonspor’a teknik direktör oldu Fatih olamadı.İşte kendini pazarlayan arıyorsunuzya Hüseyin kendini iyi pazarlıyor biryerlere.Anlayın anladı.
Hayırlı geceler.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@