Fatih: O golü bende yerdim

Son haftalarda kalesinde güven veren Fatih dün net pozisyonları çıkardı. 27 yaşındaki eldiven, "Onur'dan sonra bir geçiş dönemi yaşadım. Ama hocam ile kendime bir güven geldi. Cardozo'nun son golü muhteşemdi. Onu ben bile yerdim" ifadesini kullandı.

Spor 02.12.2014, 08:48
Fatih: O golü bende yerdim

Son haftalarda kalesinde güven veren Fatih dün net pozisyonları çıkardı. 27 yaşındaki eldiven, "Onur'dan sonra bir geçiş dönemi yaşadım. Ama hocam ile kendime bir güven geldi. Cardozo'nun son golü muhteşemdi. Onu ben bile yerdim" ifadesini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (7)
hayrrettin erol 7 yıl önce
yahu fatih bari sacma,sapan konusma ,sen hangi golü kurtardingki
DRACOOL 7 yıl önce
o bile yermiş...Karabük maçı hala hafızalarda,ve konya ,vb..antep..daha topu oyuna sokmayı bile beceremiyorsun,iki saat bekliyorsun
Mehmet Kemal Türk 7 yıl önce
Yiyeceğin gollerin cetelesini önceden tutmak değil ! O golü nasıl yemezdim diye düşünsen daha iyi ...
ali mutlu 7 yıl önce
la senin gol yemediğin maç mı var..şaka şaka..seviyoruz seni fatih daha konsantre ol maçlara..ii kalecisin..
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
haberin detayına bakmadan önce galiba Onur ,fatihin yediği gol için konuşuyor sandım,ona moral olsun diya hani...Fatih aşmış meğerse !!
Basri BABUR 7 yıl önce
takım bir hava yakalamışken takdir edip destek vareceğine futbolcuların moralini bozacak yazılar yazan fenerliden başkası olamaz size tek cevabım bu olur. FATİH sen bunlara bakma zamanında Onurda goller yedi ama şimdi Türkiye nin en iyi kalecisi sende öyle olacaksın inşallah.
can bococo 7 yıl önce
Ayıp! hakikaten ne trabzonspora nede trabzon halkına yakısacak bir durum bu! Biz Trabzonspor'uz. Bizim her futbolcumuz degerlidir. Henüz genç bir oyuncu fatih. Sabretmek,desteklemek dururken sürekli eleştiriyosunuz. Bu mu Trabzonspor! Siz zamanında Tolga'yada sövdünüz saydınız ama tolga hepinizi pişman etti oynadıgı oyunla. Simdi aynı muameleyi fatihe yapmayın! Yok TOPU OYUNA SOKMAYI BİLMİYOMUS, YOK EFENDİM SEN HANGİ GOLÜ KURTARDINKİ... ayıp gerçekten! Fatih Öztürk Avrupadan gelmedi. Büyük bir takımdan gelmedi! geldigi takım 1461 trabzon.. Bırakın artık çocugun yakasını!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@