alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Fatih Gelmeye Kararlı

Yıldız futbolcu, Zenit'in pazar günü Dinamo Moskova ile oynayacağı maçtan sonra Başkan Sergei Fursenko ile bonservisi için pazarlık masasına oturacak.Hedef: 5 milyon EuroZenit'te yılda 2 milyon Euro garanti para aldığı için takımda fazla sempati ile karşı

Spor 01.08.2007, 10:14
Fatih Gelmeye Kararlı

Yıldız futbolcu, Zenit'in pazar günü Dinamo Moskova ile oynayacağı maçtan sonra Başkan Sergei Fursenko ile bonservisi için pazarlık masasına oturacak.
Hedef: 5 milyon Euro
Zenit'te yılda 2 milyon Euro garanti para aldığı için takımda fazla sempati ile karşılanmayan Fatih Tekke, Türkiye'ye dönmeyi kafasına koymuş durumda.

Yaklaşık 2 haftadır Başkan Sergei Fursenko'dan randevu talebinde bulunan yıldız oyuncu geçtiğimiz günlerde, “Dinamo Moskova ile oynanacak derbinin ardından görüşelim'' yanıtını aldı.

Zenit'in Fatih'in bonservisi için 7.5 milyon Euro talep ettiği, Milli futbolcu ile menacerinin rakamı 5 milyona düşürmeyi planladığı kaydedildi.

Ya Fener ya Cim Bom
Trabzonspor'un sözleşmeye koydurduğu, “1 yılı doldurmadan Türkiye'ye dönemez'' maddesinin de süresi artık dolmak üzere. Şu anda harıl harıl golcü arayan Fenerbahçe ve Galatasaray'a göz kırpan Fatih Tekke'nin yeni sezonda iki devden birinin formasını giyeceği ileri sürülüyor.

Fenerbahçe Yönetimi bu transferi sürekli yalanlarken, Sarı-Kırmızılılar, “Fatih'i kim istemez'' düşüncesinde. Önümüzdeki günler flaş gelişmelere gebe. Fatih'in tek korkusu Trabzon'un tepkisi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@