7m

uzungöl yayla otel

Ezikler yine güldürdü!

Türkiye'nin en ezik takımından yine çocukları güldürecek bir eylem.Bir süredir F. Bahçe ile Trabzonspor arasında süren gerginlik sonrası Fenerbahçeli taraftarlar grubu 12 Numara bir harita yayınlayarak Trabzon'u sildiler.Kendini bilmez sarı Lacivertliler

Spor 18.03.2014, 16:56
Ezikler yine güldürdü!

Türkiye'nin en ezik takımından yine çocukları güldürecek bir eylem.

Bir süredir F. Bahçe ile Trabzonspor arasında süren gerginlik sonrası Fenerbahçeli taraftarlar grubu 12 Numara bir harita yayınlayarak Trabzon'u sildiler.

Kendini bilmez sarı Lacivertliler grubu bunu yaparak kendi egolarına iyileştirme yaptılar. Yine aynı kendini bilmez çapsız taraftar grubu  "Kırım'ı alın, Trabzon'u verin" ifadelerini kullanırken Kırım'ın da Trabzon gibi Öz Türk olduklarını unuttu.

Bir süre önce İstanbul'daki diğer taraftar grupları F. Bahçe'yi Rum takımı ilan etmişti. Böylelikle bu ülkeden kimin gitmesinin gerektiği de öğrenilmiş oldu. 

fener.gif

 


Yorumlar (4)
Cahit Sağır 8 yıl önce
Bu vatanın tapusu şehit kanlarıyla yoğrulmuştur ondan sonra vatan olmuştur.değil yaklaşık 4450 km2 trabzon yüzölçümünü bu vatanın 1 mm2 terk etmeye rıza gösteren vatan hainidir.Cumhuriyet savcıları bunu suç kabul edip göreve ççağrılmalıdır.Çünkü ortada hain anlayış var.
ozgur ata 8 yıl önce
hirsizsiniz
HASAN DEMİR 8 yıl önce
Kadiköyün rumları henüz çogunlukta olup, fenerbahçenin oynadığı stadyumun çayırı Rum papazının çayırıdır. Adamlar boşunamı mahkemeye verdi bunları. Tapuları henüz rumlarda ama kaçak illegal olarak sahiplenmiş orayı Fenerbahçe. Fenerbahçenin eski ismi İngilizce Türkçe karşılığı siyah çoraplılardır. Fenerbahçe 1907 de Türkler ama asıl kuruluş tarihi daha eskidir ve Rum ve ermenilerin ortaklaşa kurduğu kulüptür. Utanmadan bize pontus ve rum diyorlar. Bizim buradan kaçan rumlar kadiköye kadar varabilmiş ve kadiköydeki rumlar tarafından sahiplenip orada rum nüfusu çoğalmıştır. Sizin şükrüsaracoğlu yünana adalarımızı kaptırdığı gibi, az daha yaşasaydı, şu anki oynadığınız papazın çayırınıda rumlara kaptıracaktı. Ama ömrü yetmedi.
Ergün Özşahin 8 yıl önce
Papazın Çayırında Oynayan Papazın Çocukları

Gelişmelerden Haberdar Olun

@