banner539

banner526

banner533

banner513

Eto'o antrenmandan kovuldu

Barcelona'nın yıldızı Samuel Eto'o, Kral Kupası öncesi yapılan son antrenmanda agresif ve disiplinsiz hareketleri yüzünden teknik direktör Pep Guardiola tarafından antrenman sahasından kovuldu. Bugün Kral Kupası'nda deplasmanda Espanyol'a karşı mücadele e

Spor 21.01.2009, 18:10
Eto'o antrenmandan kovuldu

Barcelona'nın yıldızı Samuel Eto'o, Kral Kupası öncesi yapılan son antrenmanda agresif ve disiplinsiz hareketleri yüzünden teknik direktör Pep Guardiola tarafından antrenman sahasından kovuldu.

Bugün Kral Kupası'nda deplasmanda Espanyol'a karşı mücadele edecek olan Barcelona'da Eto'o krizi yaşanıyor.

Yapılan son çalışmada oldukça agresif ve disiplin dışı hareketler sergileyen, sürekli takım arkadaşları ile tartışan Eto'o teknik direktör Guardiola tarafından önce uyarılar aldı fakat bu davranışlarına devam edince ortamın daha da gerilmemesi için antrenmandan kovularak çalışmayı terk etti.

Teknik direktör Guardiola'nın oldukça önemli olan Espanyol maçı öncesi ortamın böylesine gerilmesinden rahatsızlık duyduğu gözlenirken, Eto'o antrenmanı terk etmemekte ısrar ettiği ve Guardiola ile de tartıştığı belirtildi.

Yaşanan kriz sonrası oldukça sinirli bir şekilde antrenmanı terk eden Eto'o'nun ceza alıp almayacağı henüz netlik kazanmazken, konuyla ilgili yönetimin teknik direktör Guardiola'dan rapor isteyeceği öğrenildi.

Yorumlar (1)
h_senturk 12 yıl önce
Eto bu hakareti sindiremez kesin fenere gelecek tir:) :):) :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@