banner556

Eski Trabzonsporlu sevgilisiyle yakalandı! Gazetecileri tehdit etti

Galatasaray'ın yeni transferi Eski Trabzonsporlu Fatih Öztürk fena yakalandı.

Spor 31.08.2020, 11:07 31.08.2020, 11:15
Eski Trabzonsporlu sevgilisiyle yakalandı! Gazetecileri tehdit etti

Galatasaray’ın kadrosuna yeni kattığı Fatih Öztürk, yeşil sahalardan önce çapkınlık turuna çıktı. Önceki akşam evli sevgilisiyle yakalanarak ilk golünü yiyen kaleci, fotoğrafların silinmesi için de gazetecilere dakikalarca dil döktü!

Galatasaray'ın sezon başında Kasımpaşa'dan kadrosuna kattığı Fatih Öztürk, önceki gece İstanbul turundaydı. Sezon öncesi hazırlıklarına tam gaz devam eden Galatasaray'da forma giyen file bekçisi Fatih Öztürk, Bebek'teki mekana sarışın bir kadınla gitti.

Geç saatte mekandan çıkan futbolcu, sarışın kadınla birlikte Porsche marka lüks spor otomobiline bindi. Arka arkaya patlayan flaşlarla ikili neye uğradığını şaşırdı. Hemen yüzlerini gizlemeye çalışan ikili, güneşlikleri indirerek gizlenmeye çalıştı.

Arabasından inerek muhabirlere saldıran kaleci, "Benim fotoğraflarımı çekemezsiniz, hemen onları silin" diyerek tehditler savurdu. Muhabirlerden olumsuz yanıt alan file bekçisini, mekanın güvenlik görevlileri sakinleştirdi.

'BEN YANARIM ARKADAŞLAR' 

Sakinleştikten sonra gazetecilere fotoğrafların silinmesi gerektiğini belirten kaleci, "O fotoğraflar çıkarsa ben mahvolurum, kulübümle büyük sıkıntı yaşarım" dedi. Yaşanan gerilimle kalecinin yanına giden sarışın kadın, panikten ağlayarak olayın ne kadar büyük olduğunu ağzından kaçırdı: "Ben evliyim, boşanma davam var. Lütfen o fotoğrafları silin, yoksa biz mahvoluruz." Bu durum karşısında Öztürk, "Sen sus, çabuk arabaya bin" diyerek bağırdı. Gazetecilerin neler olduğunu sorması üzerine açıklama yapmayan futbolcu, "Ne olduğunu söyleyemem, ama bunlar çıkarsa ben yanarım" dedi.

TEHDİTLER SAVURDU 

Gazetecilere ne gerekiyorsa yapacağını ve fotoğrafların çıkmamasını isteyen Öztürk, "Rica ediyorum o fotoğrafları silin. Daha yeni imza attım, ben biterim. Ben böyle şeylere alışık değilim. Sizden güzelce rica ediyorum, ben de başkaları gibi makinenizi elinizden alıp kırayım mı? Böyle yapsam ne olacak, en fazla mahkemelik olurum, sonrada makinenizi satın alır size veririm" diyerek tehditler savurdu.

(Sabah)

Yorumlar (7)
fatih 5 ay önce
Gitti kadının nafaka
KALYONCU 5 ay önce
Dakika bir gol bir, Fatih çok gidiyorsun ama tosladın gene
CENGİZ 5 ay önce
Ya işte adamı böyle yakalarlar utanma duygusu varmış .adam ol adam gerçi sende yokta yani.
61 5 ay önce
"Ben de başkaları gibi makinenizi elinizden alıp kırayım mı? Böyle yapsam ne olacak, en fazla mahkemelik olurum, sonrada makinenizi satın alır size veririm" Başka söze gerek var mı?
mahmuTS 5 ay önce
futbolcunun eğlenmesi gezmesi yasakmi.bu nasil anlayiş.bence kadin evli falan degil gazetecileri bu bahaneyle ikna etmeye çalisiyor
bordo mavi 29 5 ay önce
demek ki TRABZON SPOR bu adamı kovmakta haklı imiş
Albatros 5 ay önce
Bu kalecisi insan evli değilmi 1 tane de kızı var idi benmi yanlış hatırlıyorum acaba o zaman boşandı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@