7m

uzungöl yayla otel

Eski takımına geri döndü!

Eşinin rahatsızlığı nedeniyle izin alarak ülkesine dönen Trabzonspor'un Fransız futbolcusu Florent Malouda'nın Chateauroux takımı ile el sıkıştığı ortaya çıktı. Fransız 2. Liginde mücadele eden ekibin resmi internet sitesinden yapılan duyuruda "Malouda bu

Spor 12.04.2014, 18:34
Eski takımına geri döndü!
Eşinin rahatsızlığı nedeniyle izin alarak ülkesine dönen Trabzonspor'un Fransız futbolcusu Florent Malouda'nın Chateauroux takımı ile el sıkıştığı ortaya çıktı. Fransız 2. Liginde mücadele eden ekibin resmi internet sitesinden yapılan duyuruda "Malouda bugün La Berrichonne de Châteauroux'nun idari kadrosuna dahil olmuştur" ifadeleri kullanıldı.
 
Chateauroux Florent Malouda'nın ilk kulübüydü. İlk profesyonel futbolculuk deneyimini 1996-2000 yılları arasında bu kulüpte yaşayan oyuncunun, eski kulübüyle bağlarını hiç koparmadığı belirtildi. Malouda'nın bu girişimiyle aktif futbolculuk sonrası yaşamına dair ilk adımı attığı yorumları yapıldı. Kulüp, eski oyuncularının kariyer girişimine katkı yapmaktan memnun olduğunu da ifade etti. Malouda, yöneticilerle birlikte çekildiği resmi ise sosyal medya hesabından paylaştı.

Yorumlar (3)
ali tankoc 8 yıl önce
futbol tarihine geçtik, fransa 2.ligine yönetici transferi gönderdik, 100 milyon euro bonservis isteyelim, ahahahah bir bu eksikti, madara olmak budur sanırım
ihsan 8 yıl önce
senede 7,5 milyon tl alıp hiç bir şey yapmıyordu,

gittiyse ne mutlu bize

yönetim de hava atmak için değil faydalı olabilecek futbolcular transfer etmek için uğraşsa bence daha iyi olacak
rahmi keskin 8 yıl önce
Konuşmuyor. güzel icraatlar yapıyor. 1461 i kümeye göndermek üzere. ŞİKEci başbakanın atadığı TÜPÇÜye sallıyor. Şikeci başbakanla mitinglerde boy göstermeye devam. Kulübüde iyice borça batağına gömdü. MİTİNGlere devam.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@