Erzurumsporlu oyuncudan Fenerbahçe maçında şok eden hareket

Erzurumspor'un forveti Ricardo Gomes'ten Yılmaz Vural'a: "Oynamak istemiyorum"

Spor 03.05.2021, 22:36
Erzurumsporlu oyuncudan Fenerbahçe maçında şok eden hareket

Fenerbahçe'nin Erzurumspor ile karşılaştığı mücadelede ilginç bir olay yaşandı. Erzurumspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, 3-0 devam eden karşılaşmada yedek kulübesindeki forveti Ricardo Gomes'i oyuna almak istedi. Ancak Gomes'ten hiç beklemediği bir tepki aldı. 29 yaşındaki futbolcu, mücadeleye girmek istemedi. Yılmaz Vural oyuncusunu ikna etmeye çalışsa da Gomes, teklifi reddetti ve Vural bir başka oyuncuyu sahaya sürmek zorunda kaldı.

Ricardo Gomes, Fenerbahçe maçında tüm ısrarlara rağmen oyuna girmek istemedi.

Erzurumspor'un Fenerbahçe ile karşılaştığı maçın ikinci yarısında ilginç bir olay yaşandı. Teknik direktör Yılmaz Vural, yedek kulübesindeki oyuncusu Ricardo Gomes'i sahaya dahil etmek istedi ancak ret cevabı aldı.

29 yaşındaki futbolcu, 3-0 devam eden maçta oyuna girmek istemeyince başta Yılmaz Vural ve teknik ekip Gomes'i ikna etmeye çalıştı. Yeşil Burun Adalı futbolcu, tüm ısrarlara rağmen oyuna girmeyi reddedince Yılmaz Vural, başka bir futbolcusunu sahaya sürdü.

Erzurumspor yönetiminin Ricardo Gomes'i kadro dışı bırakması bekleniyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (11)
Serko61 5 ay önce
En güzelini yaptı bu y vural fenere ve başaksehire karşı şirin görünmek için elinden geleni yaptı, maça öyle bir başladımı onbeş dakkada maç bitti ,gomez gibi her hafta gol atan adamı yedek oturtusan tıpkı dembaba gibi sonra böyle diz çöker yalvarırsın..
BenDeniz 5 ay önce
seneye şikebahçeye transfer olabilir. örnekleri var, sosa geçen sene bizde ne kadar verimli oynadı? Şimdi ne kadar verimli oynuyor açık ve net gözüküyor.
halil bilgin 5 ay önce
Şikebahçe de verimli oynadığı tartışılır ama bizde yürüyerek oynadığı gibi oynamadığı aşikar...
Mesut 5 ay önce
Maç bitmiş sen başkasında umut bekle. Daha önce aklın neredeydi. Gole ihtiyacın var ve elinde forvet var. Neden oynatmıyorsun. Geçen hafta Başakşehire pisi pisine maçı verdin. Bu haftada Fenere yazık günah. Şu Anadolu takımları kendilerine iyi antrenör bulmaları gerekir. Yoksa İstanbul takımları için piyon olurlar. Trabzonspor'a karşı oynadıkları oyunu oynamıyorlar. Geçen yıl tüm takımlar Trabzonspor'a cephe almışlardı. Bu sene hepsi erken ligi bitirmiş. Alanya, Antep, Hatay gibi yazık günah be.
Hakan 5 ay önce
Bu ithal futbolcuları iyice dövüp ondan sonra takıma alacaksın.bunları omuzlar üstünde karşıladıkça bunlar kulüplerimizi daha çoook sömürürler.
Emekci 5 ay önce
Cogumuz bu oyuncuya küfür ediyoruzdur!
Oysa bu arkadas emekci,maasini alamıyor!
kim bedava calismak ister?sömürü sadece kazma kürek kullananlara olmuyor.
Zabıtaaa 5 ay önce
Belediye zabıtalarının sıfır doblolarla gezeceğine ruhsat denetimi yapsa ruhsatsız iş yerleri hakkında gerekli cezayı işlem ve mühürleme yapsın bakalım kimse istediği istediği işi açıp böyle işlere kalkışmaz
Ercan 5 ay önce
Yanlış habere yorum yaptın Zabıta !!
mustafa gulec 5 ay önce
adam ne yapsın zaten yenilecekler bu yazılmış oda sonucu belli olan maça girmek istememiş :)
Ercan Arslan 5 ay önce
Erzurum dünyanın borcu varken devre arasında gitti bir sürü daha transfer yaptı. Mağlup olan takım da para kazanamayacağına göre parasını alamaz ve senin beğenmediğin YERLİ oyuncu gibi ‘Nasılsa param kalmaz’ demez ve bu hareketi de yapar. Adamı getirtiyorsan parasını vereceksin. Tüm takımların yabancı limitini sonuna kadar kullanması da ayrı bir felaket. Sen ihracat yapacağım diye Tarım yap 1 yıl boyunca tarlada çalış elin oğlu 2 koşmakla senin ihracatı boşa çıkartır. Yabancı sınırı olmamalı diyen gafiller !! Sizi dinleyen iktidarın tez buna çözüm getirmesi gerekir. Ötelemeyle askıya almakla bu iş olmaz. Kaynaklarımız heba oluyor. Döviz dışarı akıyor. Bu işe dur deyin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@