banner518

Erzik: Trabzonspor biraz uğraşacak

 UEFA 1. Başkan Vekili Şenes Erzik, Beşiktaş ve Trabzonspor'un, UEFA Avrupa Ligi'nde ilk turda yer aldıkları gruplardan bir üst tura çıkacağına inandığını ifade etti. Monako'daki Grimaldi Forum'da gerçekleştirilen kura çekiminden sonra AA muhabirine, Türk

Spor 29.08.2014, 16:48
Erzik: Trabzonspor biraz uğraşacak

 UEFA 1. Başkan Vekili Şenes Erzik, Beşiktaş ve Trabzonspor'un, UEFA Avrupa Ligi'nde ilk turda yer aldıkları gruplardan bir üst tura çıkacağına inandığını ifade etti. 

Monako'daki Grimaldi Forum'da gerçekleştirilen kura çekiminden sonra AA muhabirine, Türk takımlarının kurasını değerlendiren Erzik, "İki takımın da bu gruplardan çıkacağına, futbol bu belli olmaz ama, şu görüntü ve şu halleri itibarıyla kesin gözüyle bakıyorum. Başarılar diliyorum"  dedi.

Beşiktaş'ın Londra'dan bu kez başarıyla çıkacağına inandığını anlatan Erzik kuraları şöyle değerlendirdi:

"Beşiktaş bir daha Londra'ya gitmek istemiyordu ama, ama içimden bir ses bana diyor ki, bu sefer Londra daha başarılı olabilir. Balkanlar etrafında dolaşacak. Dolayısıyla Beşiktaş'ın gruptan çıkma şansı, Tottenham Hotspur ile, hepsinden daha fazla. İyi bir grup. 

Trabzonspor biraz uğraşacak, çünkü hep doğu bloku düştü. Ukrayna'ya gidecek. Malum şu günlerde iyi manzaralar yok. Politik sıkıntılar var, savaş var. Tabii ki Trabzonspor'un büyük başarısı var, geçmişte de geçen sene de. Çok da iyi bir kadro kurdu. Sıradan bir kadro olmaktan çıktı. İkisinin de bu gruplardan çıkacağına, futbol bu belli olmaz ama, şu görüntü ve şu halleri itibarıyla kesin özüyle bakıyorum. Başarılar diliyorum."  


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
burakhan tanrıverdi 6 yıl önce
trabzonsporun tek uğraşacağı şey sizin gibi molozlardır,adamlar cezalı oyuncuyu 2 maçtada oynatıyorlar birşey yapmıyorsunuz,maçı tv den verdirmiyorlar,hertürlü çirkefliği yapıyorlar ses yok,bjk yi hakem yaktı bizide yakıyordu,enbüyük şikeci sizlersiniz aslında...
numan altuntaş 6 yıl önce
uefanın fb ve azize ceza vermemesindeki en büyük etken bu adam!..
surmeneli 6 yıl önce
Burada bile küçümseme var. Bjk şanslı biz zor ayıp ayıp.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@