Ertuğrul Bursaspor ile anlaştı

Bursaspor, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile prensipte anlaşma sağladı. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, İstanbul'da yaptığı görüşmeler sonucu Ertuğrul Sağlam ile her konuda anlaşmaya vardı. Sağlam'ın önümüzde

Spor 29.12.2008, 19:43
Ertuğrul Bursaspor ile anlaştı
Bursaspor, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile prensipte anlaşma sağladı.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, İstanbul'da yaptığı görüşmeler sonucu Ertuğrul Sağlam ile her konuda anlaşmaya vardı.

Sağlam'ın önümüzdeki günlerde Bursa'ya gelerek kendisini yeşil-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza atacağı öğrenildi.
Yorumlar (2)
builder 12 yıl önce
ertuğrulu çarşı affetmeyecek..düşman bursaya gittiği için bjk bursa maçında ertuğrula şimdiden geçmiş olsun..inş ertuğrul bjk ya maçı vermez intikam için oynar ve kazanır.bize ise hiç şansı yokk..trabzon bursayı ezmese bile yenecek!!
MURATTALHAKALYONCU 12 yıl önce
bursa yılın en kaliteli transferini yaptı.bence çarşı anlayacak ve hak verecektir ertuğrul hocaya.asıl denizli2'yi anlayamıyorum yabancının üzerine gelinirde eğtuğrul'un yerine gelmesi çok yalnıştı bedelinide ödüyor zaten.çarşı aslında yönetime ve denizli'ye çok sabretti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@