banner526

banner533

banner513

Ersun Yanal'ın yeni yıl mesajı

Teknik Direktör Ersun Yanal, yeni yılda tüm dünyaya kardeşlik, dostluk hakim olmasını diledi. Trabzonspor'da taraftarın, camianın güvenini kazanan bir kadro olduğunu belirten Yanal, ''Oluşturduğumuz kadro önümüzdeki yıllarda her yıl başarı elde edebilecek

Spor 31.12.2008, 16:48
Ersun Yanal'ın yeni yıl mesajı
Teknik Direktör Ersun Yanal, yeni yılda tüm dünyaya kardeşlik, dostluk hakim olmasını diledi.

Trabzonspor'da taraftarın, camianın güvenini kazanan bir kadro olduğunu belirten Yanal, ''Oluşturduğumuz kadro önümüzdeki yıllarda her yıl başarı elde edebilecek yapıda. Bunun için de ciddi bir çaba harcanıyor. Umarım önümüzdeki yıllarda da Trabzonspor şampiyonluklar, kupalar elde eder'' dedi.

Trabzonspor'un kadro açısından önemli bir yapılanma içerisinde olduğunu ifade eden Yanal, bu yapılanmada değişikliklerin olmasının doğal olduğunu söyledi. Önemli olan değişiklilerin sayısını doğru tutturmak olduğunu kaydeden Yanal, Trabzonspor'a kazandırılacak oyuncuların tespiti için büyük çaba harcandığını vurguladı.

Yanal, ''2008'de Trabzonspor'da değişiklikler kolay olmadı ve yorucu geçti. Zaman zaman güzel şeyler yaptık, bazen kaçırdıklarımız oldu. Ama olumluya doğru bir gidiş var. O yüzden 2008 bizim için umut dolu bir yıl oldu'' diye konuştu.
Yorumlar (2)
lorenzo 12 yıl önce
hasan yener açıklama yaptı sadece yusufu alacağız başka transfer yapmayacağız diye....yani şampiyonluk başka bir bahara kaldı...zuravski olayının aynısı...
tsnevzat 12 yıl önce
sadece yusufu alarak asla ama asla şampiyon olamayız

Gelişmelerden Haberdar Olun

@