Ersun Yanal derin bir ohh çekti

Puan kayıplarının yaşandığı periyotta özellikle savunmadaki hatalar sıkça gündeme gelmiş, bu durum teknik direktör Ersun Yanal'ı rahatsız etmişti. Bu bölgede görev yapan futbolcularıyla özel olarak ilgilenen ve defansın liderliğini deneyimli oyuncu Song'a

Spor 17.11.2008, 08:14
Ersun Yanal derin bir ohh çekti
Puan kayıplarının yaşandığı periyotta özellikle savunmadaki hatalar sıkça gündeme gelmiş, bu durum teknik direktör Ersun Yanal'ı rahatsız etmişti.

Bu bölgede görev yapan futbolcularıyla özel olarak ilgilenen ve defansın liderliğini deneyimli oyuncu Song'a emanet eden Yanal, işlerin artık rayına oturmasıyla beraber nefes aldı.

Geri dörtlünün kurgusunu zaman zaman zorunluluklar sebebiyle değiştirmek zorunda kalsa da tecrübeli hocanın genel tablodan memnun olduğu bildirildi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
TS.li Metin 13 yıl önce
Ara transferde Tabata, Fatih Tekke ve Sivaslı Hayrettin.i takıma kazandırmak için var gücümüzü göstermeliyiz.. Ayrıca Eren Derdiyok.u almak için girişimlerde bulunmalıyız.. Lider olduğumuz için pazarlık gücümüz arttı.. bu oyuncular seve seve gelirler artık..
Trabzonlu doğduk biz 13 yıl önce
Song rigobert song.....Sana helal olsun SONG..Trabzona alındığını ilk duyduğum an inanın gerçketen çok sevindim gs deykende çok beğenirdim song'u.O tam bir lider..Transferinden sonra çok konuşanlar vardı yok kemik yaşı yok bilmem ne yok şöle yok böle gördük işte adam öle bi oynuyoki canını dişine takıo elinden gelen herşeyi sahada yapıyo ve aleyhine yorum yapanların hepsi ibretle izliyo o gerçekten çok büyük oyuncu hem oynuyo hemde oynatıyo Egemen ile mükemmel bir uyum sağladı takıma katkısı inanılmaz.O tam bir dünya yıldızı ve bence oynayamayacağı takım yeryüzünde yok.Mevkisinin dünyada en iyilerinden.HELAL OLSUN SANA...HELAL OLSUN ŞEFFF...HELAL OLSUN BÜYÜK ŞEFF..HELAL OLSUN BİZUM REİSSS..SONUNA KADAR ALDIĞIN PARA HELALI HOŞ OLSUN...
suat bayraktar 13 yıl önce
hocam sen nedersen o.seni destekliyoruz.HEP DESTEK TAM DESTEK

Gelişmelerden Haberdar Olun

@