vardallar

Ersen'e Albayrak Morali

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, transferin son gününde İspanya'nın La Liga takımlarından Recreativo De Huelva'ya transferi gerçekleşmeyince büyük bir hayal kırıklığı yaşayan golcü futbolcu Ersen Martin'i telefonla arayarak, kendisine moral verdi

Spor 05.09.2007, 16:24
Ersen'e Albayrak Morali

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, transferin son gününde İspanya'nın La Liga takımlarından Recreativo De Huelva'ya transferi gerçekleşmeyince büyük bir hayal kırıklığı yaşayan golcü futbolcu Ersen Martin'i telefonla arayarak, kendisine moral verdi.

Golcü futbolcu Ersen Martin'in transferi konusunda Trabzonspor ile Recreativo De Huelva kulübü arasında yaşanan kargaşa devam ederken, Başkan Nuri Albayrak, golcü oyuncu Ersen Martin ile dün gece bir telefon görüşmesi yaptı. Transferinin gerçekleşmemesi üzerine büyük hayal kırıklığı yaşayan Ersen Martin'i teselli eden ve kendisine moral veren Başkan Albayrak, golcü futbolcudan Bordo-mavili takımın Bolu'nun Koru Otel Tesisleri'nde yaptığı kampa katılmasını istedi. Başkan Albayrak, oyuncuyla yaptığı görüşmede, "Trabzonspor'un sana ihtiyacı var. İstersen birkaç gün izin yap kafanı toparla, senin için zor bir durum olduğunu biliyoruz. İspanya kulübü sözünü zamanında yerine getirmedi. Sen bizim için önemli bir oyuncusun. Biz de durumun böyle olmasını istemezdik. Sana inanıyoruz. Söylenenlere aldırmadan kısa zamanda toparlanıp takıma eskisinden daha faydalı olacaksın" dediği öğrenildi.

 Golcü futbolcu Ersen Martin'in Başkan Nuri Albayrak ile yaptığı görüşme sonrası bugün takımın kampına katılarak, çalışmalara başlayacağı belirtildi. İspanya'ya gidecek olması nedeniyle yakın arkadaşlarından Trabzon'daki evinin boşaltılmasını ve eşyalarının da İzmir'e gönderilmesini isteyen Ersen Martin, yeniden Trabzon'a dönecek olması nedeniyle bu kararından vazgeçti.
Ersen Martin'in bugün Bordo-mavili takımın Bolu'nun Koru Otel Tesisleri'nde yaptığı kampa katılacağı öğrenildi.


Yorumlar (2)
eren nalbant 14 yıl önce
erseni bırak camiaya moral ver...ancak konuşuyorsun;10 gündür ts saldırılar fazlalaşmış yerden yere vuruyorlar.cıkıp hop ne oluyor diyemiyorsun .ayıp be başkan.senin tek yapacagın ne biliyormusun!aralık ayına kadar suz konuşma ADAYDA OLMA.o zaman bu camiaya moral verirsin.o koltuk için yannış adamsın sen...!
Ahmet KÖSE 3 yıl önce
Sevgili komutanım fuhun şad mekanın cennet olsun senin bir askerin olmaktan seni tanımaktan seninle operasyonlara katılmaktan ömrüm boyunca mutluluk duyucam ama cenazene katılamamaktansa ömrüm boyunca hüzün duyucam en kısa zamanda mezarını ziyaret edicem ınsAllah seni saygı sevgi ve rahmetle anıyorum komutanım bir karadenizli olarak ne kadar övünç duysam seninle azdır seni tekrar tekrar saygı sevgi ve rahmetle anıyorum ruhun şad mekanın cennet olsun sevgili komutanım....Ahmet ĶÖSE 70/4 1.KOM.TUG.2.TB.1.BLK P.ÇVŞ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@