Erman Toroğlu: Küme düşme olmasın diyenlere emzik de verelim

Eski hakem Erman Toroğlu, küme düşme olmasın diyen kulüpleri eleştirdi

Spor 24.05.2020, 12:25 24.05.2020, 12:35

TFF Başkanı Nihat Özdemir geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada 7 kulübün küme düşmenin kaldırılmasını istediğini söylemişti. Konuyu değerlendiren eski hakem ve futbol yorumcusu Erman Toroğlu dikkat çeken ifadeler kullandı.

Toroğlu "Küme düşme olmasın diyen 7 takıma ekstra emzik ve süt de verelim ağlamaları sussun." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
BenDeniz 8 ay önce
Küme düşme olmasın ondan sonra da şampiyonluğa oynayan takımlara yatsınlar bilhassada Galatasaray’a çünkü Anadolu kulübü dediklerimiz hepsi TrabzonSPOR düşmanları bize de aslan kesilirler!
zafer 8 ay önce
"ERMAN HOCA COK DOGRU SÖYLÜYOR. DÜSEN DÜSMESI LAZIM." SIKECI NIHAT" ALLAH SENI BILDIGI GIBI YAPSIN DÜSME KALKMAMASI LAZIM O ZAMAN TRABZONSPOR- CINCON-BASAKSEHIR- ARASINDAKI MACLAR SAMPIYONLUGU BELIRLER BUDA DEMEK OLUYORKI "TRABZONSPORUN SAMPIYONLUGU BASKA BAHARA KALMASI" DEMEK BÖYLE SACMALIK OLMAZ" "BÜYÜK BASKAN" BUNU KESINLIKLE KABUL ETME"
Hasan 8 ay önce
Tek hedef Trabzonsporu lideelikten düşürmek. Dua edelim bu niyeti taşıyanlar,,aktif ya da pasif destek verenler koltuklarını kaybetsin İNŞALLAH. Adamların maçları genelde son yedi takımla. Küme düşme kalkarsa hiç bir yabancı oyuncu risk alıp oynamaz. Bu sefer ki şeytan daha beter. Yok öyle beleş düşen düşsün
Balaban. 8 ay önce
Ağzına sağlık Tor oğlu
Mustafa 8 ay önce
Bence kalan maclar oynanmali hakeden sampiyon olmali hakeden kume dusmeli erman hoca dogru soyluyor agzina saglik hocam kaos yaratmaya gerek yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@