banner556

Erman Toroğlu iddiasını sürdürdü: Bu organize bir iş

Erman Toroğlu: Trabzonspor - Başakşehir maçında organize bir olay var .

Spor 20.03.2020, 07:58

Eski hakem Erman Toroğlu, Trabzonspor - Başakeşhir maçında, bordo mavili ekip lehine verilmeyen penaltı hakkında konuştu.

Maç sonrası yaptığı açıklamalarda olayın organize bir iş olduğunu belirten Toroğlu bu iddiasını sürdürdü.

Toroğlu, "Trabzonspor - Başakşehir maçında organize bir olay var" dedi.
 

Yorumlar (9)
KaradenizSamsun 11 ay önce
Erman hoca kadar Trabzonspor sahip çıkan yok gercekten ulusal kanalda Fb ile olan konulardada TS lehine yaptıgı açıklamalardan dolayı Fb taraftarı sürekli saldırmıştı şimdide yüksek sesle Trabzonspor yapılan haksızlıklardan bahsediyor helal olsun böyle adamlara sahip çıkmalıyız..KAMOYU oluşturuyor Trabzonsporun sesi oluyor helal olsun
Temel 11 ay önce
Erman seni sevdim
Ts 11 ay önce
Evet yaptıkları yanlarına kar kalıyor kimse bir şey diyemiyor spor bakanı bu operasyonu yapanları ortaya çıkartmalı yada yönetime el atmalı kasıtlı bilinçli organize planlı bu operasyonu durdurmalı aksi takdirde bu işin içinde siyasilerin de olduğunu düşünmeye güvensizlik taraflılık olduğunu tahmin etmeye bile gerek kalmayacak
Ahmet Şentürk 11 ay önce
Helal olsun adama dobra dobra konuşuyor
Davut kazancı 11 ay önce
Erman toroğlu tamamda,şu Hıncal uluç neyin nesi,adam nir çok konuyu artık yaşı itibaren zor algılıyor
Savaş 11 ay önce
Organize olay belli, başakşehir galip veya 3-3 beraberlikle ayrılsaydı işlerine gelecek ve başakşehir şampiyon olacaktı. Kendimizi kandırmayalım arkadaşlar bu ligde kalan maçların oynanması en az 2ay sürecek. Play off sistemi denen saçma sapan sistem gelse bile yine 2 ay sürecek. Herşey yolunda giderse virüsün önünü almamız ancak 2 ay sürer. 1 haftada olacak iş değil bu iş. Öyle kimse kalkıpta 40bin 50bin kişi stada toplayıpta yeniden virüs yayılma tehlikesini göze almaz. Bu lig 2 hafta içersinde oynandı oynandı, onun haricinde bu lige devam edilmez, yeni lig başlar.
Doğru bir tane 11 ay önce
Ahmet Çakar ve Erman Toroğlu rüzgarı arkalarına almışlar futbola yön vermeye çalışıyorlar.Futbolun içerisine çirkinlikleri koyan kaostan beslenen şöhret olan adamlar.
Özdmr 11 ay önce
Trabzonspor’a operasyon olduğunu sağır sultan biliyor. Başakşehir maçındaki penaltı pozisyonunu sadece bir defa gösterdi yayıncı kuruluş. O kadar bariz ve açık operasyon yapılıyor ki, bu kadarı da pes dedirtiyor insana. Yazık günahtır, temiz futbol ve adil yönetim bu ise vay bu futbol federasyonu ile mhk’nin haline. Futbol federasyonu ile mhk’nin temiz yönetim sergiledikleri beyanatlarına kargalar bile güler. Devletimizin acilen bu kurumlara el atması lazım. Sayın spor bakanımız halen neyi bekliyor anlamış değiliz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@