Erkan için yeni iddia!

Trabzonspor'un gündeminde olan ve transferi gerçekleşmesi beklenen Erkan Zengin için Fenerbahçe'nin devreye girdiği öne sürüldü. Erkan Zengin'in Eskişehir ile yollarını ayırma kararı almasının ardından adı Trabzonspor'la daha sık anılmaya başlayan Erkan Z

Spor 02.01.2015, 15:31
Erkan için yeni iddia!
Trabzonspor'un gündeminde olan ve transferi gerçekleşmesi beklenen Erkan Zengin için Fenerbahçe'nin devreye girdiği öne sürüldü.
 
Erkan Zengin'in Eskişehir ile yollarını ayırma kararı almasının ardından adı Trabzonspor'la daha sık anılmaya başlayan Erkan Zengin için Galatasaray'dan sonra Fenerbahçe'nin de talip olduğu iddia edildi.
 
Oyuncunun menajeri Patrick Mörk transferle ilgili yaptığı açıklamada, ''Kulübün Erkan'a önemli bir borcu var. Biz de hakkımızı arama kararı aldık. Durum şuan için net değil. Kulübün 4 Ocak'a kadar vakti var'' ifadelerini kullandı.
 
Erkan Zengin için birkaç gün içerisinde yeni bir kulüp bulacaklarını söyleyen Mörk, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor iddialarının sorulmasına üzerine, ''Türkiye'de çok büyük 4 kulüp var ve biz bunların iki tanesiyle görüşüyoruz. Şu an için daha fazlasını söyleyemem ama umarım en kısa sürede sonuçlandıracağız'' şeklinde konuştu.
 
Erkan Zengin'in arap saçına dönen transferinde yaşananlar için "menajer oyunu" iddiaları da ortaya atılmaya başlandı.
 
Yorumlar (7)
Biz aldıkk :)) 6 yıl önce
Erkan bizde rahat olun. Arkadaşım söyledi diyorm dünden beri :)
levent şahin 6 yıl önce
Az önce Ertan Süzgün'ün istihbaratına göre fenerbahçe ile anlaşmış. TS de çok istiyormuş. Bakalım ne olacak ama habere göre FB ile anlaştığını eskişehire söylemiş.
kadir kara 6 yıl önce
şikebahçeyle anlaşdı
Ali Süleyman 6 yıl önce
Şikebahçeyle anlaştı. Zaten bize karşı oynadığı futboldan belli idi hırs doluydu.
hasan 6 yıl önce
Fenerbahce ile anlaştı bizimkiler uyusun
Gurbetci 6 yıl önce
Cok buyuk kayipmis gibi , bize Erkan gibi deyil Egemen gibi tekmeye kafa atacak oyuncu lazim.
Adnan Akçay 6 yıl önce
Trabzonspor run önünü Dabi geser şike Fenerbahçe fedarosyonu isdedigi gibi barmaginda dolaşdiriyor az birşey oldimi hemen sefk edeyıler odakimi niye edmeyıler çunki Trabzon başkani bişey konuşdımi hemen çeza veriyiler allahim onlari bildigin kibi yab

Gelişmelerden Haberdar Olun

@