Erdinç Yavuz TS'den ayrıldı

Trabzonsporlu Erdinç Yavuz evine döndü. Bordo mavili ekibin yeni sezonda kadrosunda düşünmediği ve kulüp bulmasını istediği Erdinç parasını alamadığını gerekçe göstererek sözleşmesini tek taraflı fesh etti. Trabzonspor kulübüne bir ay önce ihtarname çeker

Spor 09.10.2008, 21:11
Erdinç Yavuz TS'den ayrıldı

Trabzonsporlu Erdinç Yavuz evine döndü. Bordo mavili ekibin yeni sezonda kadrosunda düşünmediği ve kulüp bulmasını istediği Erdinç parasını alamadığını gerekçe göstererek sözleşmesini tek taraflı fesh etti.

Trabzonspor kulübüne bir ay önce ihtarname çekerek alacaklarının ödenmesini isteyen Erdinç, avukatı aracılığıyla federasyona başvurarak sözleşmesini tek taraflı fesh etti. Erdinç Trabzon'dan ayrıldı.

Öte yandan Jabi'de Trabzonspor'u FİFA'ya şikayet etti. Jabi de Erdinç gibi parasının ödenmediğini gerekçe göstererek Trabzonspor'u FİFA'ya şikayet etti. Gineli futbolcu milli takımdan döndükten sonra avukatı ile Trabzon'a gelerek sözleşmesini tek taraflı fesh edecek.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
tanersu 13 yıl önce
bu ve bundan sonra gelecek yönetimler. böyle süper şahsiyetlı futbolcuları bir daga trabzonspor a almayın. hele de yenıldıımız kayserı spor maçından sonra seyırcıyı alkışlayarak sahadan çıkan bir futbolcuyu asla. sıra da yenıldıımız samsunspor maçında maç devam ederken yedek klubesınde kahkahalarla gülen hasan var..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@