Emre Güral ne yapacak?

Trabzonspor'da teknik direktör Vahid Halilhodziç'in yeni sezonda kadroda düşünmediği oyunculardan olan Emre Güral, ayrılıktan dolayı buruk ama gelen tekliflerden gururlu.Yönetim genç futbolcuya, “Bize gelen teklif çok. Ancak burada senin kararını da önems

Spor 11.08.2014, 11:27
Emre Güral ne yapacak?

Trabzonspor'da teknik direktör Vahid Halilhodziç'in yeni sezonda kadroda düşünmediği oyunculardan olan Emre Güral, ayrılıktan dolayı buruk ama gelen tekliflerden gururlu.

Yönetim genç futbolcuya, “Bize gelen teklif çok. Ancak burada senin kararını da önemsiyoruz” diyerek kolaylık sağlarken, Emre Güral’ın direkt oynayacağı bir Süper Lig takımından yana seçim yapacağı, hafta başında da yönetimle masaya oturup kararını açıklayacağı bildirildi.

 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
MURAT BAŞKAN 7 yıl önce
emre kalp olayından sonra dikiş tutmaz diyorum. sıradan takımlarda geçinir gider .. göründüğü kadar alşı başında bir kardeşimiz allah yolunu açık eder işallah..
mete devrancı 7 yıl önce
yaşı çok genç ve yetenekli , iyi bir yedek olabilirdi.gönderilmesi

kesinlikle yanlış ve pişman olacak yönetim bu adamı gönderdiği için.halilhodziçe birileri geçen sene emrenin perfonmansından bahsetmedi sanırım.emre 10 sene tsde top oynardı ama halilhodziç 2 seen sonra gider..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@