"El ele gönül gönüle"

Trabzon'dan yayın yapan Karadeniz'de İlkhaber Gazetesi, Trabzonspor'a destek  amacıyla gazete binasına “El ele gönül gönüle” yazısının yazılı olduğu dev bir bayrak astı. Trabzonspor'un çok iyi bir sezon geçirdiğini ifade eden İlkhaber Gazetesi yetkilileri

Spor 18.11.2008, 12:50

Trabzon'dan yayın yapan Karadeniz'de İlkhaber Gazetesi, Trabzonspor'a destek  amacıyla gazete binasına “El ele gönül gönüle” yazısının yazılı olduğu dev bir bayrak astı.

 

Trabzonspor'un çok iyi bir sezon geçirdiğini ifade eden İlkhaber Gazetesi yetkilileri, “İyi giden Trabzonspor'a destek olabilmek için gazete binamıza böyle bir Trabzonspor bayrağı astık. Amacımız bu güzel giden ligde lider Trabzonspor camiasına birlik ve beraberlik mesajı vermek istedik”

 

EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE

 

Gazete binasına astıkları dev bayrağa “El ele gönül gönüle” yazısını yazmakta ki asıl amaçlarının, gazetenin okuyucularından gelen istek üzerine böyle bir uygulama yaptıklarını da belirttiler.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
TS.li Metin 13 yıl önce
şampiyonluk çok meşakketli,, uzun ince bir yoldan gidilerek ulaşalan bir başarı öyküsüdür.. biz bu sezon buna çok yakınız..Yeterki çok isteyelim... inatla ve sabırla pes etmeden durmak yok yola devam demeliyiz..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@