"Eğer beni beğenmiyorsanız..."

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Hollanda ile deplasmanda 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu. Fatih Terim'in maç sonu ilk açıklamaları şöyle: "Sonuç, son saniyelerde galibiyetin kaçışını anlatıyor, ama durumu sonuç belirlemi

Spor 29.03.2015, 08:11
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Hollanda ile deplasmanda 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.
 
Fatih Terim'in maç sonu ilk açıklamaları şöyle:
 
"Sonuç, son saniyelerde galibiyetin kaçışını anlatıyor, ama durumu sonuç belirlemiyor. Kazansak da Türk futbolu kurtulmayacaktı. Bizim durumumuzu belirleyen faktörler çok başka. Taktik düzenlemede çok da doğru şeyler yaptık. Belki benim tarzıma alışkın bir şey görmediler ama, bu da başka bir tarzdı."
 
"Böyle oynamak zorundaydık"
 
"Ekonomik ve psikolojik olarak böyle oynamak zorundaydık. Talihsizlik 2 oyuncu değişikliğimizin bizi zorlamasıydı. Huntelaar'ın kafasına değip de böyle bir gol yemeyecektik belki. Sonuç itibariyle dünya üçüncüsü ile oynuyorsunuz. Hem de Türkiye Ligi'nin en acımasız günlerinde, bir hayli dayak yiyorsunuz hafta içinde, hırpalanıyorsunuz. Buna rağmen çocukların hakkı 3 puandı."
 
"Hollanda'yı ilk defa böyle görüyorum"
 
"Son 20 dakika ben hayatımda ilk defa Hollanda'yı doldur boşalt oynarken görüyorum. Kaybetsek de, 5 maçı 15 yapar mıyız diye düşündük, götürür götürmez. Bizi yukarılara çıkaracak birçok sorunu birlikte aşmalıyız. Ondan sonra galibiyetler mana kazanabilir. Seyircilerimiz, hiç alışık olmadığımız bir şekilde, hiç durmadan destek verdiler. Büyük bir fırsat teptik, kaçırdık."
 
"Eğer beni beğenmek istemiyorsanız..."
 
"Muhakkak ki eleştiri olmalıdır, ama nereden baktığınıza bağlı. Sonuçtan sonra konuşmak çok kolay, ben yaşıyorum onlarla. Eğer beğenmek istemiyorsanız beni, kravatımdan ceketime kadar her şeyimle beğenmezsiniz. Beğenmek istiyorsanız da her şeye rağmen beğenirsiniz."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Serkan 6 yıl önce
Beğenmek deyil senden nefret ediyorum,sen şikenin üstünü kapatmak için getirilen bir kuklasın,paraya göre yön deiştiren bir menfaatcisin,en önemlisi emre ve volkan gibi karaktersizlere sahip çıkan bir yalakasın.
adil türk 6 yıl önce
Ne başarı var ne bişey aldığın paradan feragat et delikanlıysan.

Asla yapamazsın .

Çünki sizin için Milli takım değil cebiniz önemli.

Kime Çalışıyorsun Sayın Fatih bey.
sampiyon trabzonspor 6 yıl önce
Senin yerinde suan baskasi olsaydi coktan kovulurdu yada istifa ederdi . Oyle turk futbolunu dusunsen yilda 6 milyon degil 600 bin euro ya hizmet ederdin zaten zenginsin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@