banner539

banner526

banner533

banner513

Egemen:Golü erken bulsaydık...

Egemen, “Takımların pozisyonları gereği her hafta zorlaşıyor. Rakip arkadaşımız (Djehoua) fiziğiyle oynuyor. Ben de fiziğimle oynamaya çalışıyorum ama çok centilmence bir mücadele oldu. Kazanmak çok güzeldi. İyi futbol oynadığımızı düşünüyorum. Netice ola

Spor 01.03.2009, 19:50
Egemen:Golü erken bulsaydık...
Egemen, “Takımların pozisyonları gereği her hafta zorlaşıyor. Rakip arkadaşımız (Djehoua) fiziğiyle oynuyor. Ben de fiziğimle oynamaya çalışıyorum ama çok centilmence bir mücadele oldu. Kazanmak çok güzeldi. İyi futbol oynadığımızı düşünüyorum. Netice olarak kazanmak güzeldi ancak golü daha erken bulsaydık, daha gollü bir maç izletebilirdik” diye konuştu.
Yorumlar (3)
Taşkent 12 yıl önce
Trabzonsporda gercekten Egemen bir kahraman gibi oynuyor,ama bu yetmez,onun yeri belli biryere kadar gider,ortasahada oynuyabşlecek oyuncular kulübede SELÇÜK efendi neiş yapar belli diyıl rakıp takıma çalışıyor,Colman yanlız kalıyor zman zaman oda selçüğa ayak uyduruyor,ileride Yattara bir var bir yok Gökan hiç yok,umut ehhhh işte yanı bu yıldan geçti de seneye iyi bir santroför,iyi bir sağ açık gerekir orta sahaiçin kulübedekiler yeter amaaaaa hoca ile olmazzzzzz Şenol Güneş şart..
haldizenli 12 yıl önce
Ya Bu Goller Kaçarmi ??? Bukadar Gol Kaçirmak Benim Midemi Bulandirmaya Basladi Bilmem Sizin Akliniza Geliyormu ??? Insan Getirmek Istemiyor Ama Kendi Kendime Böyle Düsündügüme Sasirdim Ve Kendime de Sordumki Beni Böyle Düsündürmeye Kimler Sebep Oldular.Vallahi Hiç Aklimda OLMAYAN Seyi Bana Düsündürttüler ya Bunlara (GOLCÜLERE)Helal Olsun!!!!

Bu Ne Rezillik Ya Bu Ne Rezillik .

ON ÇAKAR BIR YAKAR BUNLAR 10 ÇAKAR 1 YAKAR!!!!!

BUNLAR GOL ATMAMIZI ISTEMIYORLAR VE BILEREK GOL ATMIYORLAR YA,BU NE REZILLIK YA AYIPTIR AYIP???? BUNLAR ÇOCUKMU KANDIRIYOR ZANNEDIYORLAR YA!!!!!!!
dortmund 12 yıl önce
babacan larimizdan bir tanesi egemen kardesimiz aldigi para helali hos olsun diyorum ve selcuk biran önce kendine gelmesi lazim ve selcuk az iyi oldumu colman cok daha iyi olacak ve oluyor örnek lerini gördüg ve forvetlere bu kadar is düsmez ve defansdan seken toplari bu iki arkdasimizdan biri gole cevirir diye düsünüyorum herkesin kafasi bu kadar sitres li olmaz diye tahmin ve idda ediyorum ve yattarayi birakin oynasin bence yattara sahada bir canli bomba dir nezaman batliycagi belli olmaz bu gün oldugu gibi ve diyorumki takima sola adam alindi daha ne oldugu belli degil insallah iyi olur bizim takim hep sagdan gidiyo iyiki bir bombamiz var diyorum AKCAABAT,LI CEYHUN 6161

Gelişmelerden Haberdar Olun

@