Egemen; pozisyon vermedik

Egemen Korkmaz, "İyi oynayıp kaybetmek mi, yoksa kötü oynayıp kazanmak mı? Hangisini seçeceğimi ben de bilmiyorum. Özellikle ilk yarı net pozisyonlara girmemize rağmen istediğimiz son vuruşları yapamadık. Kalemizde çok fazla tehlike yaşamadık ama iki gol

Spor 12.11.2008, 08:30
Egemen; pozisyon vermedik
Egemen Korkmaz, "İyi oynayıp kaybetmek mi, yoksa kötü oynayıp kazanmak mı? Hangisini seçeceğimi ben de bilmiyorum. Özellikle ilk yarı net pozisyonlara girmemize rağmen istediğimiz son vuruşları yapamadık.

Kalemizde çok fazla tehlike yaşamadık ama iki gol gördük. Kaybettiğimiz için çok üzgünüz. Taraftarlarımıza ayrıca çok teşekkür ediyorum. Yenilmemize rağmen bizleri alkışlarla soyunma odasına gönderdiler" şeklinde açıklama yaptı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (13)
alpnuhoglu 13 yıl önce
Bu hoca ile başarılı olmanız çok zor.
TS.li Metin 13 yıl önce
futbolda moral motivasyon çok önemli.. forvet dışında oyuncularımız çok mükemmel mücadele ettiler.. onlar bize lazım.. ligde lideriz.. bari orayı kaybetmeyelim.. kaliteli yedeklerimiz yok.. Yusuf Şimşek, Eren Derdiyok, Fatih Tekke.ye ihtiyaç var.. 2. yarı için bu oyuncular takıma kazandırılmalı.. Ayrıca yedek kulübesi de maça çok iyi hazırlanmalı..
TS.li Metin 13 yıl önce
pes etmek yok, yola devam.. ama yüksek tempoyu kaldıramadınız.. çok yordunuz kendinizi.. futbol ayrıca bir akıl ve zeka oynudur..
TS.li Metin 13 yıl önce
seni seviyorum Egemen kardeş.. başarıların devamını diliyorum..
muhammettel 13 yıl önce
sayın alp ya sen trabzonlu dıyılsın yada gıcıçlığına söylüyosun yada futboldan anlamıyosun şuan trabzonspor süper yolda toplama takımla anca bukadar olur,yaaa bızım ınsanları anlamıyorum neden sabretmesını bılmıyoruz geçen seneyı hatırlayın bıraz tesellı bulalım lütfen arkadaşlar yıpratıcı olmayın yapıcı olun hep destek hep destek ligi sonuncu bıtırsek bıle saygılar.
Karaani 13 yıl önce
Bir adam peşpeşe yaptığı üç ortayıda önündeki oyuncuya çarptırırmı,bu nebiçim futbolcudur.Defansımızın en gerisindeki adam gol atacak Trabzon şampiyon olacak,yok artık.Herşey iyi yolda FAKAT şu gol umudu adamları toptan veripte Nobreyi alabilsek,bu takım ligi gol manyağı yapar.
tufies 13 yıl önce
alpnuhoğlu habire eleştriyor sizin takım şöle böle her habere bi yorum. sen takımını sölede bizde onların eksiklerini yazalım söleyelim demokratik olsn bari herşey karşılıklı olsn. seni numune mi yolladılar buraya. vızıltı edip hepten canımızı sıkma biz bilioruz takımıızn ne yolda olduğunu iisini kötüsünü.sen sadece gölge etme ok kardeşim benm.
ispirli 13 yıl önce
egemen başarılarının ve bu isteğinin devamını diliyoruz kardeşim herzamanki gibi elinden gelenin en iyisini yapmaya devam ediyorsun iyi niyetin ve çalışkanlığından dolayı seni tebrik ediiyorum.keşke umut gökhan yattarada seni serkanı hüseyini selçuğu colmanı caleyi songu örnek alır si,zin gayretinizden utanırlarda oynadığınız iyi futbolun sonuca gitmesine biraz çaba gösterirler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@