banner526

banner533

banner513

Egemen "bu duvar yıkılmaz"

Savunmada altın çağını yaşayan Trabzon'da Egemen, iddialı konuştu. "Bu duvar yıkılmaz" diyen tecrübeli futbolcu, "Çok iyi bir ekibiz. Savunmada çok dikkatli oynamamız az gol yememezi sağlıyor. Ayrıca orta sahadaki arkadaşlarımızın da çok koşması ve presi

Spor 04.10.2008, 18:42
Egemen
Savunmada altın çağını yaşayan Trabzon'da Egemen, iddialı konuştu. "Bu duvar yıkılmaz" diyen tecrübeli futbolcu, "Çok iyi bir ekibiz. Savunmada çok dikkatli oynamamız az gol yememezi sağlıyor. Ayrıca orta sahadaki arkadaşlarımızın da çok koşması ve presi olumlu yansıyor" ifadelerini kullandı.

SONG'A HAYRAN KALDI
Song ile çok iyi anlaştıklarını da belirten Egemen Korkmaz, "Hepimiz onun tecrübesinden en iyi şekilde faydalanıyoruz. Saha dışında da bize ağabeylik yapıyor" diye konuştu. Tecrübeli oyuncu, Konya maçı için ise "Kazanacağız" iddiasında bulundu.
Yorumlar (5)
karsiyanlal 12 yıl önce
askerliğiniz çok; defans yıkılmaz mış ;büyük konuşacağınıza adamlara sahip çıkın kaçan kaçana :)))
UGURSAL 12 yıl önce
ilk önce alınan galıbıyet ıcın kutluyorum..trabzon gol atmayı ogrendı ama gol yemeyıde ogrendı konya bızı resmen elınden kacırdı tabı hatıceye degıl netıce onemlı ama bu sol kanat ve defans buralara care sımdıkı hataları kayıpsız atlattık ama bundan sonra kayıpsız atlatacagız dıye bısey yok bu hataları yapmaya devam ettıkce hermacta 3-4 tane gol yerız...saygılarımla
efsane trabzon 12 yıl önce
egemen de milli takım a çağırılmalıydı servetle beraber göbeği yapardı gökhan zan dan iyidir hiç olmaz sa
dumrul 12 yıl önce
İdiialı olmak başka, iddialı konuşmak başka sonuçlar verir. Al işte ! Cevabı da gecikmedi. Konya'da az kalsın kevgire dönüyordun Egemen. Bir maç 4-1 den 2-3 nasıl olur diye anılarımızda saklayacağız.
arslan dogan 12 yıl önce
konya-trabzon maçında bizim defans resmen aptallaştı.hiç hata yapmayan song bile hata yaptı inanamadım...illaki her maçı beşiktaş maçı gibimi oynamanız gerekiyor.takımları küçümsüyorlar sora gol yiyorlar.dün defans orta sahaya kadar geliyordu..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@