Düzyurtspor şanssızlığı kırmak istiyor

 Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Birlik Nakliyat Düzyurtspor'un teknik direktörü Ömer Ortakudaş, ligde hafta sonu sahalarında konuk edecekleri İnegölspor maçını kazanarak üzerlerindeki şanssızlığı kırmak istediklerini söyledi. Ortakudaş, yaptı

Spor 11.12.2014, 11:09
Düzyurtspor şanssızlığı kırmak istiyor
 Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Birlik Nakliyat Düzyurtspor'un teknik direktörü Ömer Ortakudaş, ligde hafta sonu sahalarında konuk edecekleri İnegölspor maçını kazanarak üzerlerindeki şanssızlığı kırmak istediklerini söyledi.
 
Ortakudaş, yaptığı açıklamada, ligde son galibiyetlerini 9 Kasım'da deplasmanda Gümüşhanespor karşısında aldıklarını anımsatarak, son dört maçı kazanamamaları nedeniyle takımda morallerin bozulduğunu belirtti.
 
Rakiplerinin ligde ikinci sırada bulunduğunu belirten Ortakudaş, "İnegölspor maçı çıkışımızın başlangıcı olsun istiyoruz. Üzerimizdeki şanssızlığı kırmamız için bu maçı kazanmamız gerekiyor. Rakibimiz ligde iyi bir konumda yer alıyor ama bu bizi ilgilendirmiyor, korkmuyoruz. Sahada bu maçı alabilmek için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@