7m


7m

hyundai

Dünya şampiyonasında altın madalyalar peş peşe geldi

Trabzonlu sporcu Buse Naz Çakıroğlu dünya şampiyonu oldu.

Spor 20.05.2022, 19:02
Dünya şampiyonasında altın madalyalar peş peşe geldi

Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda sporcularımızdan altın madalya haberleri peş peşe geliyor. Milli sporcularımızdan Buse Naz Çakıroğlu, Kolombiyalı rakibi Ingrit Lorena Valencia Victoria'yı yenerek dünya şampiyonu oldu. Hemen ardından Hatice Akbaş, Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası 54 kilo finalinde Lacramioara Perijoc’u mağlup ederek altın madalyanın sahibi oldu

Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda 50 kiloda milli boksör Buse Naz Çakıroğlu, Kolombiyalı rakibi Ingrit Lorena Valencia Victoria'yı yenerek dünya şampiyonu oldu.

Fenerbahçe Kulübü, Buse Naz Çakıroğlu'nun şampiyonluğu sonrası bir paylaşım yaptı. Sarı-lacivertlilerden yapılan paylaşımda, "Gururumuz, Buse'miz! Buze Naz Çakıroğlu Dünya Şampiyonu. Fenerbahçeli milli boksörümüz Buse Naz Çakıroğlu, finalde Kolombiyalı rakibi Valencia Victoria'yı mağlup ederek altın madalyanın sahibi oldu" ifadeleri kullanıldı.

Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası'nda 54 kilo finalinde ringe çıkan Hatice Akbaş, Romanya'dan Lacramioara Perijoc'u yenerek altın madalyanın sahibi oldu.


Yorumlar (2)
Serkan 1 ay önce
Tebrikler, yalnız şikeci takımın sporcusu olmak sana yakışmadı. Eminim ki Trabzonspor'lusun en yakın zamanda o emek hırsızı kulüpten ayrıl sana bir abi tavsiyesi.
Şikebahça 1 ay önce
Doğru söze ne denir . Beğenmeyen sanırım şikebahçeli , Trabzon'lulara hakaret eden bir başkan ve sporcusu Trabzon'lu :D En komiğide gurur duyduklarını söylemeleri. Bunlar bu kadar midesiz insanlar işte.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@