banner539

banner526

banner533

banner513

DP "Talihsizlikler bizi yıkamadı"

Yaprak Düğün Salonunda düzenlenen törenle Akçaabat Belediye Başkanlığı adaylığı için Sevim Boğuşlu olduğunu açıkladılar. Düzenlenen aday tanıtım törenine eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık, DP İl Başkanı Ahmet Uğur Zihni, DP Trabzon Belediye Başkan adayı Süleym

Spor 06.02.2009, 17:46
DP

Yaprak Düğün Salonunda düzenlenen törenle Akçaabat Belediye Başkanlığı adaylığı için Sevim Boğuşlu olduğunu açıkladılar. Düzenlenen aday tanıtım törenine eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık, DP İl Başkanı Ahmet Uğur Zihni, DP Trabzon Belediye Başkan adayı Süleyman Aydoğdu, DP İlçe Başkanı Yalçın Öztürk, merkez karar yönetimi eski milletvekili Kemal Cevher ve Demokrat Parti mensupları katıldı.


Parti olarak çalışmalarına büyük bir mütevazilik ve özen gösterdiklerini kaydeden İl Başkanı Ahmet Uğur Zihni, “her zaman en iyisini en güzelini yapmak peşindeyiz. İktidarın yanında olmak güzel ama halkın yanında olmak bundan daha güzeldir. Önümüzdeki seçimleri 100 yılın seçimleri olarak sayıyor bu şekilde çalışıyoruz. Adaylarımız sizlerin desteğiyle hizmette sınır tanımayacaktır” dedi.


Demokrat Parti'nin Türkiye'de dalga dalga gelip en iyi hizmeti vereceklerinin altını çizen Trabzon Beldiye Başkan adayı Süleyman Aydoğdu “geçmişte olduğu gibi bu seçimde de partimiz en iyi sonucu alacak ve en iyi hizmeti halkına verecektir” şeklinde konuştu.

Geçmişteki dönemlerde geçirdikleri talihsizliklerden hiçbir zaman yıkılmadıklarını da vurgu yapan Aydoğdu şöyle devam etti:

“Yaşadığımız hiçbir talihsizlik bizleri yıkamamıştır. Çünkü partimizin kökleri sağlam ve hayat damarlarımızdaki kanımız çok işlek akmaktadır. Demokrat Parti her yerde olduğu gibi Trabzon'a da damgasını vuracaktır. Adayımız olan Sevim hanım Karadeniz'in cesur bir hanımefendisidir. Onu Akçaabat gibi bir ilçeye hizmet verebilme aşkının oluşundan ötürü kutluyor başarılar diliyorum.”

Demokrat Parti'nin bu seçimlerde başarılarını göreceğiz diyerek konuşmalarına başlayan eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık seçimin barış içinde geçmesini temenni etti. İktidar partisinin sahil şeridinde aldığı hiçbir belediye olmadığına dikkat çeken Aşık, “Bu seçimler halkın günlük yaşantılarını önemli bir ölçüde etkileyecektir. Bizler 3 ilçe 12 belde alarak başarılara imza attık. Adaylarımızla bu seçimlerde de eskiden de olduğu gibi hizmette daha iyilerini vermeye çalışacağız. Şehirde esnafımız mahvolmuştur. Alış yok ki veriş olsun. İktidar çok oyun satılık olduğunu sanmasın. Halkımız bu faturayı onlara çıkaracaktır” dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@