banner539

banner526

banner533

banner513

Derelioğlu: "Ligi düşünüyoruz"

TFF 2. Lig 4. Grup takımlarından Trabzon Karadenizspor teknik direktörü Antalya'da oynadıkları hazırlık maçlarının kendileri açısından verimli geçtiğini söyledi. İhsan Derelioğlu, Antalya'da düzenlenen Belek Cup'ta oynanan son maçta Eyüpspor'a 3-1 mağlup

Spor 12.01.2009, 10:24
Derelioğlu:
TFF 2. Lig 4. Grup takımlarından Trabzon Karadenizspor teknik direktörü Antalya'da oynadıkları hazırlık maçlarının kendileri açısından verimli geçtiğini söyledi.

İhsan Derelioğlu, Antalya'da düzenlenen Belek Cup'ta oynanan son maçta Eyüpspor'a 3-1 mağlup olduğu maçtan sonra yaptığı açıklamada, “Antalya kampının yoğun bir çalışma temposu içerisinde devam ediyor. İyi bir kamp geçirdiğimizi söyleyebilirim. Çalışma tempomuz hep yüksekti. Maçları da bu yoğun antrenmanların arasında oynadık” dedi.

Eyüpspor'la oynanan son hazırlık maçında takımın temposunun iyi olduğunu dile getiren Derelioğlu, “Maçın önemli bir bölümünde istediğimiz tempoyla mücadele ettik. Son dakikalarda oyuncu değişikliklerini arttırdık. Takımımıza yeni katılan futbolcuların performansları da gayet iyiydi. Artık şuandan itibaren ligi düşünmeye başlayacağı” diye konuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@