banner539

banner526

banner533

banner513

Denizli: TS'yi sahasına hapsettik

Denizli maç sonu yaptığu açıklamada “90 dakika boyunca etkili olan taraf bizdik. Trabzonspor 90 dakika boyunca kalemize 1 kez geldi ve o da gol oldu. Bu karşılaşmada 2 puan kaybettiğimiz için üzgünüz” dedi.

Spor 15.02.2009, 22:06 26.02.2020, 16:54
Denizli: TS'yi sahasına hapsettik

Beşiktaş'ın bu şekilde oynamaya devam ettiği sürece şampiyonluk yarışının Beşiktaşsız olmasının mümkün olmadığını da ifade eden Denizli” Bu maçın sonucu bu olmamalıydı, Trabzonspor'u bu gün sahasından çıkarmadık. Bu maç bizim için çok önemliydi kaybetseydik aradaki puan farkı 9 olurdu be bundan Beşiktaş olarak büyük yara alırdık. Beşiktaş olarak bugün Trabzonspor'a karşı çok üstün oynadık, bu gün fizik olarak ta pozisyon olarak ta çok üstündük “ şeklinde konuştu.

Yorumlar (5)
ispirli 12 yıl önce
çıkıp dedinmi avni akerde oynanan maçtan sonra ts tek kale oynadı galibeyeti haketmedik diye.senin kazanman lazım herhalde geri yaslanıp kontra arıycaz.
mackali umut 12 yıl önce
denizli hoca trabzonu kendi sahasina habis ettik diyorsun dogru ona sepep ilk golu siz attiniz
NECDET AYDOĞDU 12 yıl önce
başta hüseyin olmak üzere hepinizi anlınızdan öpüyorum.kötü oynamış olabiliriz ama rakip beşiktaş ve maç istanbulda yenilmedik rakiplerimizden biri daha yarıştan kopmuş oldu bunları göz ardı etmeyelim. galatasaray ile sahamızda oynayacak olduğumuza göre tek rakip kalıyor sivas. bütün futbolculara hocaya ve yöneticilere ayrıca ordaki taraftarlara teşekkür ediyorum. moral bozmak yok devam.
geredeli 12 yıl önce
trabzondaki kupa maçında oynayan trabzon kazanan beşiktaştı.Ogün hiçbir beşiktaşlının sesi çıkmıyordu.oynamadan kazandık diye ne olduda bugün maçın sonucu bu olmamalıydı falan gibi serzenişte bulunuyorlar.bunlara gerek yok bu maçlar hesap kitap maçıdır.bizim hesabımız bu şekilde idi.şimdi önümüzdeki 4 maça bakıyoruz bu maçları alalım şampiyonluğu yarılamış olacağız.benim için oyun önemli değil hanemize yazılan puanlar önemli çünkü sezon sonunda herkes şampiyonluğa bakar oyuna bakmaz oyunla şapiyon olunmuyor puanlarla olunuyor
arakop 12 yıl önce
hapis oldukmu yoksa öylemi kabullendik tartışılır da sen korner harici tek pozisyon yaptın.pozisyonun yok denizli....şimdi bu aslanlar 4 maç 12 puan yapsınlar canımı yesinler..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@