banner526

banner533

banner513

Denizli hamsi yemeğe geliyor

Ekmeklerini Denizli'de çıkardıklarını Trabzon'u ve Trabzonspor'u düşünmediklerini belirten Denizlispor'lu futbolcular, "Trabzonlu olabiliriz ama biz ekmeğimizi Denizlispor'dan çıkartıyoruz. Trabzon'un durumu bizi ilgilendirmiyor. Biz kendi işimize bakacağ

Spor 19.02.2009, 13:51
Denizli hamsi yemeğe geliyor
Ekmeklerini Denizli'de çıkardıklarını Trabzon'u ve Trabzonspor'u düşünmediklerini belirten Denizlispor'lu futbolcular, "Trabzonlu olabiliriz ama biz ekmeğimizi Denizlispor'dan çıkartıyoruz. Trabzon'un durumu bizi ilgilendirmiyor. Biz kendi işimize bakacağız. Kendimizi kurtarmamız için de Trabzonspor karşısından muhakkak üç puan almamız gerekir. Trabzon'da hamsi yiyeceğiz" dediler.

Yorumlar (10)
ergen 12 yıl önce
Çağlar bizim ellerimizde büyüdü. Trabzonspor deyince gözleri yaşarır. Her onurlu insan gibi formasının hakkını verecektir, vermelidir. Ama öyle "hamsi yemeğe geliyoruz" falan... Külliyen yalan olduğuna eminim.
murti 12 yıl önce
ya bu ts lu eski topçuları anlayamıyorum.tabiki ekmek paralarını kazandıkları yere hizmet edecekler.fakat karsılarına ts cıkınca bütün güçleriyle oynuyorlar.sanki intikam almak istercesine düşündürücü olan da bu.istanbul takımlarıyla mac yaparkende böyle azimli olsalar o zman laf demeyecem.ama ne güzelde demiş haber 61.hamsi kılcıgı bogazınızda kalmasın.hayde ts nasıl hamsi yenilir göster bakalım.erken öten horozun kafasını keserle misali...forz tsss
agasarlı 12 yıl önce
ne yani adamlar trabzon şampiyon olsun diye sahaya çıktıkların da futbol oynamayacaklar mı? alenen trabzonspor şampiyon olacak bizde onları destekliyoruz mu desinler. lafta yenmeye geliyorlar işte.biz trabzonlular ekmek yediğimiz yere ihanet etmeyiz. bu 3 futbolcu da normal performanslarını göstereceklerdir. trabzon maçlarını yakından takip edip attığımız her golde havaya sıçradıklarından eminim.
OziloZ 12 yıl önce
5-6 hamsi(gol) yiyebilirsiniz. Bundan mutluluk duyarız.
rakrak_burak 12 yıl önce
bize gelene bişey oluyor... sanki trabzonu yendiklerinde şampiyon olacaklarmış gibi oynuyorlar... ne motive edici bi takımız biz ya...
ofluyattara 12 yıl önce
bunların üçündende hiçbişey olmaz oynamaları bizim için büyük avantaj 3. sınıf topcular yüzde beşyüz performansla oynasalar yine yeneriz yine yeneriz bunları hamsiyi yedircez cumartesi günü onlara biz afiyet olsunn :))
han_gar 12 yıl önce
ınsan nankor olmasın her sey yapabılır.ama bunlar trbz nu ve ts yı ıyı bılır bende tanırım bunları . bunlar en ıyı palamut yemeyı bılırler :))))))))
bayar 12 yıl önce
tabi nedense buraya gelen takimlar hep hamsi yemeye geliyo ama ,,,,sonunda birakin hamsi yemegi sofranin yanin bile yaklasamiyolar,, ama biz neden se öyle bir centilmen takimiz ki gözünün bizde kalmasin diye giderken sizleri hamsi ile ugurluyoruz memleketinize:)))) isterseniz yeminde görelim sizleri 2.ligde :)))
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@